Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-12-29

Paskutiniais metais prieš „Brexit" tikimasi sulaukti gerų žinių

  
Paskutiniais metais prieš „Brexit" tikimasi sulaukti gerų žinių
© Jason Hawkes Twitter
Tikimasi sulaukti ir didesnio pelno.
Didžiojoje Britanijoje apsilankė 19,6 mln. turistų iš Europos šalių.

Užsienio turistų srautas Didžiojoje Britanijoje 2018 metais pirmą kartą viršys 40 mln. žmonių, o jų išlaidos pasieks rekordinius 27 mlrd. svarų (apie 36 mlrd. JAV dolerių).

Didžiosios Britanijos populiarumas tarp turistų didėja dėl staigaus svaro kurso smukimo euro ir JAV dolerio atžvilgiu, kurį paskatino Londono sprendimas pasitraukti iš Europos Sąjungos (ES).
2017 metais šalyje apsilankė apie 39,9 mln. užsienio turistų. 2018 metais, „VisitBritain“ vertinimais, užsienio turistų srautas padidės 4,4 proc. iki 41,7 mln. žmonių.
 
Tai reiškia, kad viešbučiai ir restoranai tokiuose populiariuose Didžiosios Britanijos miestuose kaip Londonas, Edinburgas, Batas ir Kembridžas gali tikėtis rekordinių metų.
 
„Turizmas yra vienas vertingiausių Didžiosios Britanijos eksporto sektorių. Tai taip pat yra sektorius, kuriame visame pasaulyje vyrauja didelė konkurencija, taigi 2017 metų rezultatai rodo, kad Didžioji Britanija ir toliau geba varžytis dėl lankytojų. Jie taip pat rodo turizmo sektoriaus, kaip ekonomikos augimo variklio, svarbą“, – pareiškė „VisitBritain“ vadovė Patricia Yates.
 
Šių metų sausio–rugsėjo mėnesiais Didžiojoje Britanijoje apsilankė 19,6 mln. turistų iš Europos šalių – 4 proc. daugiau negu tuo pat laikotarpiu pernai.
 
Turistų iš Šiaurės Amerikos padaugėjo 14 proc. iki daugiau nei 3,8 milijono.
 
O turistų iš kitų šalių, įskaitant Australiją, Kiniją, Indiją ir Artimųjų Rytų šalis, padaugėjo 15 proc. iki 5 milijonų.
  

Žymos: Londonas, Turizmas, JK, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!