Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-07-14

Pigių skrydžių bendrovė palieka Jungtinę Karalystę

  
Pigių skrydžių bendrovė palieka Jungtinę Karalystę
© Flickr nuotr.
„EasyJet“ bus išregistruota iš JK.
Kompanijos valdyba su visu turtu persikelia į Austrijos sostinę Vieną

Jungtinės Karalystės pigių skrydžių bendrovės valdyba „EasyJet“ dėl „Brexit“ išsikrausto į kitą Europos Sąjungos valstybę.

Prieš 22 metus Londone įkurtos kompanijos pagrindinė bazė šiuo metu yra Lutono oro uoste, dar 11 bazių yra išsidėsčiusios visoje šalyje, jose dirba apie 4 tūkst. žmonių. Visa tai liks Jungtinėje Karalystėje, tačiau kompanijos valdyba su visu turtu persikelia į Austrijos sostinę Vieną.
„EasyJet“ tokį žingsnį žengė planuodamą ateitį po „Brexit“ ir siekdama išsaugoti Europos Sąjungos teikiamus privalumus – verslo ir 110 lėktuvų registracija ES šalyje padės išvengti neužtikrintumo ir ateityje be jokių papildomų suvaržymų skraidinti keleivius tarp JK ir ES šalių.
 
Sprendimas taip pat leis išsaugoti lanksčios kainodaros galimybes, kurios suteikia šansus siūlyti pigius skrydžius 820 krypčių.
 
„Brexit“ gali reikšti, kad JK neteks prieigos prie atviros erdvės susitarimo, kuris garantuoja paprastesnę ir pigesnę civilinę aviaciją šios sutarties teritorijoje.
 
Dėl neužtikrintumo apie pasitraukimą iš JK anksčiau kalbėjo ir kitos pigių skrydžių bendrovės – „Ryanair“ vadovybė. Anot jos, jau kitąmet gali būti priimtas sprendimas iškelti iš šalies visas bazes, o nuo 2019 metų kovo visiškai nutraukti susisiekimą su nuo ES atsiskyrusia valstybe.
 
  

Žymos: Pigūs skrydžiai, Austrija, EasyJet, brexit, kelionės lėktuvu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta vyras iš žvejybos tuščiomis, nedrąsiai stovi prie slenksčio ir klausia:
– Katinas namie?
Žmona atsako:
– Eik drąsiai, aš jam kilkių nupirkau!