Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, BNS.LT   |   2017-09-09

Po „Brexit“ Britanija iš NATO nesitrauks

  
Po „Brexit“ Britanija iš NATO nesitrauks
© Boris Johnson Facebook
NATO stiprinimui skiriama daugybė lėšų.

Europos Sąjungą paliekanti Didžioji Britanija trauktis iš NATO neketina, penktadienį pareiškė šalies diplomatijos vadovas Borisas Johnsonas, aplankęs Estijoje dislokuotus britų karius.

„Manome, kad kitos šalys turi didinti išlaidas gynybai. Neseniai labai įdomiai pasikalbėjau su draugais vokiečiais, ir jie planuoja per metus padidinti savo gynybines išlaidas milijardu eurų“, – pareiškė jis, estų žurnalistų paklaustas, ar Britanija dėl „Brexit“ nesiruošia palikti ir Aljanso.
„Manome, kad NATO – geriausia karinė organizacija. Tai yra pats sėkmingiausias karinis susivienijimas istorijoje, ir aš didžiuojuosi, kad ir Estija jam priklauso“, – pridūrė B.Johnsonas.
 
Be kita ko, per savo vizitą šiauriniame Tapos mieste, kur yra dislokuotos Aljanso greitojo reagavimo pajėgos, Britanijos užsienio reikalų sekretorius paprašė britų karių jį pavėžinti tanku.
 
 
 
  

Žymos: NATO, Jungtinė Karalystė, Boris Johnson, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.
document.write ("<\/scr"+"ipt>");