Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-07-25

Po „Brexit” iškilo grėsmė maisto ir vaistų tiekimui į JK

  
Po „Brexit” iškilo grėsmė maisto ir vaistų tiekimui į JK
© pxhere nuotr.
Vyriausybė pripažino, kad tokia tikimybė yra.
Mes atsižvelgiame į galimą problemą ir siekiame užtikrinti, kad išliktu adekvatus (maisto produktų) tiekimas.

Naujasis „Brexit” sekretorius klausimų sesijos Parlamente metu buvo rpiverstas prižadėti, kad darys viską, jog šaliai pasitraukus iš Europos Sąjungos (ES) be jokio susitarimo, Jungtinėje Karalystėje (JK) nepritrūks maisto produktų.

Dominicas Raabas buvo priverstas prisipažinti, kad Vyriausybė jau kuris laikas planuoja, kaip išvengti maisto ir vaistų trūkumo po „Brexit”. Dar sekmadienį, televizijos interviu metu politikas neigė, kad tokie planai egzistuoja.
„Neteisinga sakyti, kad Vyriausybė kaupia (maisto atsargas). Taip pat netiesa, kad viskas į šalį yra tik importuojama. Tačiau mes atsižvelgiame į galimą problemą ir siekiame užtikrinti, kad išliktu adekvatus (maisto produktų) tiekimas”, - sakė D. Raadas.
 
Tuo tarpu pasigirdo spėlionių, kad Vyriausybė ir vėl nuo JK gyventojų slepia realia situaciją, kuri gali susiklostyti po „Brexit”. Trečiadienį taip pat pasirodė pranešimai, kad NHS planuoja kaupti vaistų atsargas, siekinat išvengti po „Brexit” galimai susiklostysiusio vaistų trūkumo.
 
D. Raadas pripažino, kad tikėtina, jog, po „Brexit” šalis „trumpą laiką gali susidurti su netikrumu”, tačiau „ilguoju laikotarpiu šalis klėstės”.
 
 
 
  

Žymos: Vaistai, brexit, maisto atsargos, Dominic Raab

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas skundžiasi psichiatrui:
– Gydytojau, manęs niekas nesupranta...
– Kaip suprast?