Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2017-02-07

Premjerė pademonstravo pagarbą imigrantams

  
Premjerė pademonstravo pagarbą imigrantams
© youtube.com stopkadras.
Th. May remia imigrantų siekį likti JK po pasitraukimo iš ES.
Jų indėlis yra gyvybiškai svarbus mūsų ekonomikai ir visuomenei.

Ligšiol aiškiai neatskleidusi savo pozicijos apie Jungtinėje Karalystėje gyvenančius imigrantus iš kitų Europos Sąjungos valstybių, premjerė Theresa May pareiškė, kad remia jų teisę likti šalyje.

Iki „Brexit“ derybų pradžios liekant vis mažiau laiko, vyriausybė patyrė didžiulį visuomenės spaudimą aiškiai įvardinti JK gyvenančių europiečių ateities galimybes šioje šalyje.
Pirmadienį parlamento nariams diskutuojant su vyriausybės nariais, daug kalbėjo jų vadovė ministrė pirmininkė Th. May. Vykstant debatams dėl „Brexit“ reguliuojančių teisės aktų ji pareiškė mananti, kad be 3 milijonų imigrantų iš ES valstybių Jungtinė Karalystė būtų vargingesnė, o viešasis sektorius – silpnesnis.
 
„Jų indėlis yra gyvybiškai svarbus mūsų ekonomikai ir visuomenei“, – pareiškė vyriausybės vadovė.
 
Th. May taip pat sakė, derybų su ES metu bus siekiama užtikrinti, kad visiems šiems imigrantams būtų garantuota teisė pasilikti ir dirbti JK.
 
„Šis tikslas – prioritetas. Tikimės, kad lygiai tokios pačios teisės bus užtikrintos ir 1,2 milijono britų, kurie gyvena ES šalyse. Mums būtina kuo skubiau pasiekti abipusį susitarimą, kad būtų užtikrintas visų šių žmonių statutas ir apginti kiekvieno interesai“, – sakė Th. May.
Šiomis dienomis parlamente ir lordų rūmuose vyriausybės nariai diskutuoja dėl „Brexit“ strategijos su tautos išrinktaisiais, parlamentarų pritarimą savo veiksmams Th. May vadovaujama komanda jau gavo.
 
 
  

Žymos: Imigrantai, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu tiksliai žinai, kas kaltas, neišsiduok!