Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-20

Premjerė ramina tautą prieš „Brexit“ pradžią

  
Premjerė ramina tautą prieš „Brexit“ pradžią
© Flickr.com
Theresa May
Premjerė išklausys visos tautos žmonių bei informuos juos apie Jungtinės Karalystės atsiskyrimą nuo ES.

Theresos May atstovai paskelbė, kad premjerė lankys visos Jungtinės Karalystės žmones, norėdama išgirsti jų nuomonę ir požiūrį į artėjantį „Brexit“. Pranešama, kad ministrė pirmininkė keliaus ne tik po Angliją, bet vyks ir į Velsą, Škotiją bei Šiaurės Airiją.

Pranešime skelbiama, kad premjerė „išklausys visos tautos žmonių bei informuos juos apie Jungtinės Karalystės atsiskyrimą nuo ES“. Pranešimas išplatintas iškart po paskutinio Škotijos ministrės Nicola Sturgeon kreipimosi į tautą dėl antrojo nepriklausomybės referendumo Škotijoje. Tarp politikių įsižiebė aštrus konfliktas.
Nors Jungtinės Karalystės parlamentarai tvirtina, kad T.May rinkėjų lankymas neturi nieko bendro su N.Sturgeon pasisakymais. Tačiau pripažįstama, kad vizitų serija skirta nuraminti tautą prieš įsigaliojant 50 Lisabonos sutarties straipsniui – neišmėgintam šalies išstojimo iš ES mechanizmui.
 
Tikimasi, kad 50 straipsnis įsigalios per ateinančias dvi savaites, pačios T.May užsibrėžto laikotarpio.
 
„Nuo mano pirmosios dienos šiame poste aš aiškiai pasakiau savo pasiryžimą sustiprinti ir išlaikyti mums brangią sąjungą. Taip pat aiškiai pasakiau, kad atsiskyrus nuo ES stengsiuosi, jog sandėris būtų naudingas visai JK. Noriu, kad nei viena JK tauta neliktų nuskriausta ir visoms galiotų tie patys įstatymai bei taisyklės“, - skelbė T.May.
 
 
 
 
  

Žymos: Jungtinė Karalystė, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, aš labai tikiuosi, kad operacija baigsis sėkmingai...

– Nesijaudinkite, jei baigsis nesėkmingai, jūs apie tai nesužinosite.