Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-05-07

Rinkėjai telkiasi balsuoti prieš Theresą May

  
Rinkėjai telkiasi balsuoti prieš Theresą May
© Reuters
Theresa May su konservatoriais pirmauja, tačiau ateinančiuose rinkimuose sėkmės gali ir nesulaukti.
Šalis, visgi, visiškai nepalaiko T.May plano pasitraukti iš bendros rinkos ir muitų sąjungos.

Trečdalis Jungtinės Karalystės (JK) rinkėjų svarsto artėjančiuose vyriausybės rinkimuose balsuoti prieš konservatorius, kad užkirstų kelią sunkiam „Brexit“ procesui.

Šios strategijos rėmėjai įsitikinę, kad sąmoninga balsavimo prieš valdančiuosius taktika padėtų panaikinti triuškinančio premjerės Theresos May laimėjimo tikimybę. Nors praėjusiuose vietos rinkimuose konservatoriai susižėrė daugumą mandatų, birželio 8-osios balsavimas situaciją, esą, gali pakeisti.
Portalui „The Independent“ atlikta apklausa rodo, kad 46 proc. rinkėjų, pasisakiusių už šalies pasilikimą Europos Sąjungoje (ES), balsuotų ne už savo mėgstamiausią kandidatą vien tam, kad sustabdytų „kietąjį „Brexit“. Akivaizdu, kad šalis, visgi, visiškai nepalaiko T.May plano pasitraukti iš bendros rinkos ir muitų sąjungos.
 
Tuo tarpu vos 16 proc. pasisakiusiųjų už išstojimą iš ES, rinktųsi taktinį balsavimą prieš konservatorių daugumą.
 
30 proc. visų apklausos dalyvių, nepriklausomai nuo to, ką palaikė per referendumą, pasiryžę balsuoti ne už savo favoritą, kad išvengtų skaudžių „Brexit“ pasekmių. Daugumą jų sudaro 18-24-erių metų rinkėjai, tai rodo, kad taktinio balsavimo kampaniją palaiko jaunimas. Tuo tarpu, vyresni rinkėjai – kategoriškai prieš šią idėją.
 
 
  

Žymos: Konservatoriai, brexit, Theresa May, išankstiniai rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.