Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2017-07-12

„Ryanair“ vadovas: po „Brexit“ skrydžių tarp JK ir ES neliks

  
„Ryanair“ vadovas: po „Brexit“ skrydžių tarp JK ir ES neliks
© Wikipedia nuotr.
„Ryanair“ apie galimybę po „Brexit“ trauktis iš JK kalba labai rimtai.
Mes nelauksime 2019-ųjų kovo. Verslui reikia planuoti. Jau 2018 metų rugsėjį mums reikia žinoti ateities perspektyvas

Pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vadovas Michael’is O’Leary pareiškė, kad vos įsigaliojus Jungtinės Karalystės pasitraukimui iš Europos Sąjungos, susisiekimas tarp šių šalių bendrovės lėktuvais nutrūks.

Tai patvirtinančią kalbą M. O’Leary šią savaitę rėžė viešėdamas Europos Parlamente.
„Yra didžiulė tikimybė, kad „Ryanair“ skrydžiai tarp JK ir Europos Sąjungos šalių nutrūks po „Brexit“ praėjus vos savaitei ar mėnesiui. Tiesiog atšauksime 2019 metais numatytus skrydžius“, – parlamento transporto ir turizmo komiteto nariams sakė bendrovės vadovas.
 
2019 metų kovas – terminas, kai JK pasitraukimo derybos turi būti baigtos ir šalies oficialiai bus išbraukta iš ES narių sąrašo, prarasdama kai kuriuos bendrijos teikiamus pranašumus. Tarp jų – ir atviros oro erdvės susitarimas, leidžiantis kur kas lankstesnę civilinės aviacijos kontrolę bei kainodarą, dėl kurios „Ryanair“ ir kitos pigių skrydžių bendrovės gali siūlyti žemas kainas.
 
„Mes nelauksime 2019-ųjų kovo. Verslui reikia planuoti. Todėl jau 2018 metų rugsėjį mums reikia žinoti ateities perspektyvas“, – aiškino M. O’Leary.
 
Jis taip pat patvirtino anksčiau ištartus žodžius, kad ES ir JK neradus susitarimo dėl oro transporto, „Ryanair“ perkels savo bazes iš JK į kitas Europos valstybes. Tai irgi būtų didžiulis smūgis britams, mat šalyje laikoma 10 proc. bendrovės lėktuvų, jis suteikia darbo vietas tūkstančiams žmonių.
 
Taip tik bandoma parodyti, kokias tragiškas pasekmes turėtų britų ir ES derybininkų nesugebėjimas susitarti.
  

Žymos: Ryanair, Michael O’Leary, brexit, pigūs skrydžiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biblioteka sugalvojo, kad, jei kuris skaitytojas pames knygą, jis bus nubaustas taip pat, kaip pagrindinis tos knygos veikėjas. Kažkodėl po to moterys labai dažnai pameta knygą ,,50 pilkų atspalvių“...