Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2019-06-01

Sajid Javid: jei būsiu ministras pirmininkas, bus „Brexitas” be sutarties

  
Sajid Javid: jei būsiu ministras pirmininkas, bus „Brexitas” be sutarties
© facebook nuotrauka

Kandidatas į Torių lyderius Sajidas Javidas sakė, kad yra pasiryžęs išvesti Angliją iš Europos Sąjungos be sutarties, jei nauji sutarties pakeitimai nepraeis pro Briuselio kontrolę. 

Vidaus reikalų sekretorius taip pat sakė, kad antro referendumo nekeltų, ankstyvų rinkimų nerengtų ir 50 straipsnio neatšauktų, jei jam pavyktų pakeisti dabartinę ministrę pirmininkę Theresą May. 
Dienraštyje „the Daily Mail” jis rašė: „Balsuotojai savo nuomonę išreiškė daugiau kartų, negu užtenka. Niekada šios šalies istorijoje mes neprašėme balsuotojų antrą sykį balsuoti kokiu nors klausimu, kol dar neįvykdėme pirmojo jų reikalavimo.
 
Dar vienas balsavimas turėtų katastrofiškų pasekmių pasitikėjimui politika ir sukeltų chaosą ir riziką, kad Jeremy Corbynas ir jo kardinali kairė pasiimtų raktus nuo 10 numerio (čia jis turi omenyje Downingo gatvę, kurios 10 numeryje yra ministro pirmininko rezidencija aut. past).
 
S. Javid prisiekė paspartinti pasiruošimus išstojimui iš Europos Sąjungos be sutarties - esą ne todėl, kad jis to nori, bet todėl, kad „mes turime priimti savo būklės realybę”.
 
Tai, pasak jo, reikštų ir tai, kad Jungtinė Karalystė Europos Sąjungai parodytų, kad nebijo išeiti iš derybų be sutarties. 
  

Žymos: Europos Sąjunga, brexit, Sajidas Javidas, brexit be sutarties, Sajid Javid, Javid

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?