Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-05-02

Šiemet vidutinės šeimos pajamos sumažės £500

  
Šiemet vidutinės šeimos pajamos sumažės £500
© Wikimedia nuotr.
Šiemet tipinės šeimos pajamos bus £500 mažesnės nei 2016-siais.
Ekonomikos ir verslo tyrimo centro duomenimis, šiemet tipinės šeimos pajamos bus £500 mažesnės nei 2016-siais.

Buvęs ministro pirmininko pavaduotojas Nickas Cleggas viešai perspėjo Theresą May, kad jos užsibrėžimas įvykdyti „Brexit” bet kokia kaina pakenks ne tik šalies ekonomikai, tačiau ir sunkiausiai besiverčiantiems Jungtinės Karalystės (JK) gyventojams.

Politikas taip pat pabrėžė, jog pasirinkdama sudėtingesnį „Brexit” kelią, Th.May tiesiogiai „pakenks tiems, kuriems šiuo metu labiausiai reikia pagalbos”, - skelbė Standard.co.uk.
Šiuos teiginius N.Cleggas parėmė Ekonomikos ir verslo tyrimo centro (angl. Centre for Economics and Business Research) duomenimis, kurių teigimu, šiemet tipinės šeimos pajamos bus £500 mažesnės nei 2016-siais.
 
„Mano argumentas šiandien yra paprastas: mūsų šalis negali klestėti be stiprios ekonomikos. Mes negalime turėti ir „Brexit” ir stiprią ekonomiką. Vienintelis už tai atsakingas asmuo – Theresa May.”, - sakė politikas savo pirmojoje išankstinių rinkimų kalboje.
 
„Ekonominę žalą jau pajuto tie, kuriais konservatorių partija rūpinasi mažiausiai – mažai uždirbantys, finansiškai ir socialiai nesaugūs ir pažeidžiami JK gyventojai”, - pridėjo politikas.
 
 
  

Žymos: Ekonomika, brexit, Nick Clegg

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...