Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-03-07

Škotijos ir Velso parlamentai atmetė T. May „Brexit“ susitarimą

  
Škotijos ir Velso parlamentai atmetė T. May „Brexit“ susitarimą
© Flickr.com

Škotijos ir Velso parlamentai atmetė britų premjerės Theresos May „Brexit“ susitarimą. Nors šie balsavimai neturi tiesioginių padarinių kovoje dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš ES, tačiau didina spaudimą vyriausybei Londone.Škotijos parlamentas Th. May „Brexito“ kursą atmetė 87 balsais „už“ ir 29 „prieš“ ir pareikalavo „skubaus ir esminio“ „Brexito“ proceso išplėtimo. Kartu parlamentas pareikalavo, kad Th. May atmestų šalies išstojimą iš ES be sutarties galimybę. Velso parlamentas Th. May „Brexit“ kursą atmetė 37 balsais „už“ ir 13 „prieš“.
Škotijos premjerė ir Škotijos nacionalinės partijos pirmininkė Nicola Sturgeon per debatus prieš balsavimą sakė, kad abiejų parlamentų politikus vienija nuostaba ir nusivylimas dėl britų vyriausybės „Brexit“ kurso. „Ši neviltis atsispindi ir mūsų šalyse“, - sakė ji.
 
Potencialūs padariniai įmonėms, bendruomenėms, atskiriems asmenims ir viešosioms paslaugoms kasdien juntami vis labiau, kalbėjo N. Sturgeon. Ir visame šiame chaose ministrė pirmininkė esą nerodo esminės lyderystės.
 
ŠALTINIS: delfi.lt
 
  

Žymos: Velsas, Politika, Škotija, brexit, Theresa May, premjerė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, žmona sudaužė tavo BMW. O pati – gyva?
– Kol kas gyva. Vonioj spėjo užsirakinti...