Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-09-26

Su Jungtinės Karalystės parlamentarais aptarti saugumo ir JK išstojimo iš Europos Sąjungos klausimai

  
Su Jungtinės Karalystės parlamentarais aptarti saugumo ir JK išstojimo iš Europos Sąjungos klausimai
© urm

Rugsėjo 23 – 27 dienomis mišri Jungtinės Karalystės (JK) parlamentarų grupė su oficialiu vizitu lankosi Lietuvoje.

Susitikime su užsienio reikalų viceministru Albinu Zananavičiumi delegacija aptarė saugumo regione klausimus, situaciją Ukrainoje, santykius su Rytų kaimynėmis, Lietuvos energetinę nepriklausomybę ir artėjantį JK išstojimą iš Europos Sąjungos (ES).
„Net ir po JK išstojimo iš ES, Lietuva norėtų, kad mūsų šalies ir visos ES santykiai su JK išliktų kuo glaudesni, kad JK ir toliau aktyviai dalyvautų užtikrinant Europos saugumą“, – pabrėžė viceministras.
 
JK parlamentarai patikino, kad puikiai supranta Lietuvos susirūpinimą dėl regione kylančių saugumo iššūkių, ypač dėl grėsmių, susijusių su Astravo elektrinės statyba.
 
JK parlamento nariai patikino, kad JK suinteresuota išlaikyti itin glaudžius ryšius ir bendradarbiavimą su Lietuva bei kitomis Baltijos valstybėmis gynybos srityje.
 
Vizito metu svečiai taip pat susitiko su Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupe.
Taip pat suplanuoti susitikimai su krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu, energetikos ministru Žygimantu Vaičiūnu, kultūros, ir nevyriausybinio sektoriaus atstovais.
  

Žymos: Lietuva, Jungtinė Karalystė, brexit, Anglijos išstojimas iš ES

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paauglystė – pereinamasis laikotarpis nuo motinos pieno prie tėvo stikliuko.