Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

independent.co.uk, theguardian.com, Tiesa.com   |   2019-02-20

Sumaištis parlamente: trys Torių parlamentarės perbėgo į nepriklausomą grupę

  
Sumaištis parlamente: trys Torių parlamentarės perbėgo į nepriklausomą grupę
© facebook nuotrauka

Anna Soubry, Sarah Wollaston ir Heidi Allen metė konservatorius ir, pagrindusios savo ėjimą Brexitu, perbėgo į dešinę.


Trys parlamentarės išėjo iš partijos tam, kad prisijungtų prie buvusių Leiboristų parlamentarų kuruojamos nepriklausomos grupės. Toks veiksmas bus priimtas kaip pasipriešinimas Theresai May.
Parlamentarės priimė Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos politiką ir sieks, kad Didžioji Britanija pasitrauktų tiek iš bendrosios rinkos tiek ir iš muitų sąjungos Nepriklausoma grupė buvo sukurta pirmadienį, ją įsteigė septyni buvę Leiboristų parlamentarai, tarp jų Chuka Umunna, Luciana Berger and Chrisas Leslie. 
 
Joana Ryan, antradienio vakare pasitraukusi iš partijos tapo aštuntąja Leiboristų parlamentare, metusia partiją dėl nepriklausomos grupės. Jie teigė jautę privalą palikti partiją dėl juos gluminusių Brexit planų bei partijos lyderių negebėjimo susidoroti su partijoje sklandančiomis antisemitinėmis pažiūromis.
 
Parlamentarai taip pat pasakojo, kad Brexitas partiją pakeitė, sunaikindamas visas į jos modernizavimą sudėtas pastangas.
 
„Šalis nusipelno geriau. Tikime, kad ydinga visa politinė sistema, ne tik Konservatorių partija, abi didžiosios partijos traukiasi į šalikeles, palikdamos milijonus žmonių neatstovaujamais parlamente. Mūsų politikai reikia skubios bei radikalios reformos ir mes esame pasiryžę atlikti savo vaidmenį” - teigė parlamentarai.
  

Žymos: parlamentarai, Brexit. Theresa May, Anglijos parlamentas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu žmonės eina į darbą kaip į šventę, tai kas darosi jų namuose?