Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-12-14

Th. May pralaimėjo svarbų balsavimą dėl „Brexit“

  
Th. May pralaimėjo svarbų balsavimą dėl „Brexit“
© pexels.com
Tokio sprendimo premjerė nesitikėjo.
Th. May patyrė skaudų pralaimėjimą parlamente.

Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May pareiškė, kad „nusivylė“ pralaimėjusi svarbų balsavimą dėl „Brexit“, tačiau tikino, jog tai nepakenkė deryboms dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos.

„Esu nusivylusi dėl šios pataisos, bet iš tiesų Išstojimo iš ES įstatymo projektas daro didelę pažangą Bendruomenių rūmuose ir mes einame sprendimų priėmimo dėl „Brexit“ keliu“, – sakė T. May, atvykusi į ES viršūnių susitikimą.
Svarbaus Europos Sąjungos viršūnių susitikimo išvakarėse Th. May patyrė skaudų pralaimėjimą parlamente, jos pačios įstatymų leidėjams sukilus ir pareikalavus suteikti deputatams galutinį žodį sprendžiant dėl „ Brexit“ sutarties.
 
Th. May priminė tarpinį susitarimą dėl Britanijos ir ES skyrybų sąlygų, kurį jai pavyko pasiekti su Europos Komisijos vadovu Jeanu- Claude'u Junckeriu praėjusį penktadienį ir kuris turėtų leisti pereiti prie ateities prekybos ryšių nagrinėjimo.
 
„Laukiu šių gilių ir ypatingų ateities santykių aptarimo, – pareiškė Th. May. – Einame „Brexit“ keliu, einame Britanijos žmonių balsavimo įgyvendinimo keliu“.
 
Sprendimą trauktis iš ES britai priėmė 2016 metų birželį vykusiame referendume, o po metų buvo pradėtos „Brexit“ derybos.
 
  

Žymos: Parlamentas, brexit, Th, May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikelia vyras po gero vakarėlio, pasižiūri į veidrodį ir sako:
–Na va, vėl nėra kam eiti į darbą.