Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-06-09

Th. May vyriausybė ant prarajos krašto?

  
Th. May vyriausybė ant prarajos krašto?
© Stop kadras
Th. May vėl kyla pavojus.

Vis labiau kaistant diskusijoms dėl „Brexit" pradėta svarstyti ar Th. May vadovaujama vyriausybė sugebės atlaikyti visą įtampą ir nepalūš.

Neoficialiais duomenimis, šią savaitę skirtinguose kabinetuose prakalbta apie trijų skirtingų ministrų galimą atsistatydinimą. Dėl kokių priežasčių tai gali įvykti, garsiai nekalbama, tačiau spėliojama, kad ministrai gali nebeatlaikyti esamo spaudimo dėl būtinų atlikti veiksmų iki JK ir ES skyrybų.
Kokie tiksliai ministrai gali kristi, neatskleidžiama, tačiau aišku tiek, jog Th, May ir jos vyriausybei, pasigirdus tokioms kalboms, kyla rimtas pavojus.
 
Visgi, patys konservatoriai supranta, kad esant tokioje situacijoje, kuo pakeisti dabartinę premjerę, nelabai atsirastų, tad tikimąsi, kad nuo didesnių nemalonumų valdančiuosius išsaugoti pavyks.
 
 
  

Žymos: Vyriausybė, brexit, Th. May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.