Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2019-02-03

Theresa May pasiryžusi, kad Brexit įvyktų laiku

  
Theresa May pasiryžusi, kad Brexit įvyktų laiku
© pixabay.com

Šiandien, bendraudama su laikraščio “the Sunday Telegraph” žurnalistais Britanijos ministrė pirmininkė žadėjo į Briuselį grįžti su “šviežiu mandatu, naujomis idėjomis ir kupina atsinaujinusio ryžto”

Pakartotinai išsakyta tvirta T. May pozicija parlamente priimta ypač prieštaringai - vis daugiau parlamentarų pasisakant už Brexit atidėjimą ir iki sutarto termino Kovo 29-ąją dieną likus vos 54 dienoms visuomenės akiratį pasiekia vis nemalonesnė informacija apie galimas išstojimo be sutarties pasėkmes.
Sausį parlamento nariai atmetė Theresos May išstojimo iš Europos Sąjungos sutartį. Prieš balsavo 432 nariai, už - 202. Iš balsavusių prieš, net 120 buvo konservatorių parlamentarai, balsavę prieš savo lyderę.
 
Parlamento nariai taip pat balsavo, kad būtų siekiama alternatyvaus susitarimo kuris užtikrintų atvirą sieną su Šiaurės Airija po išstojimo iš Europos Sąjungos, tačiau Airijos ministras pirmininkas pareiškė patikimų pasiūlymų šiuo metu nematąs.
  

Žymos: brexit, Theresa May, jk parlamentas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...