Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-04-06

Th.May sąmoningai nutylėjo informaciją apie imigracijos naudą

  
Th.May sąmoningai nutylėjo informaciją apie imigracijos naudą
© Wikimedia nuotr.
Th. May pasinaudojo savo politine įtaka ir nuslėpė informaciją nuo visuomenės.
Th. May pasinaudojo savo politine įtaka siekiant sustabdyti kitų politikų norą viešai pristatyti teigiamą imigracijos poveikį šalies ekonomikai bei NHS.

Nutekėjęs dokumentas atskleidė, kaip tuo metu eidama Vidaus reikalų ministrės pareigas, Theresa May sąmoningai nutylėjo ir valstybės mastu sabotavo vyriausybės planą Britanijos visuomenei pristatyti ne tik imigracijos žalą, tačiau ir naudą.

Laikraščio „Independent” duomenimis, praėjusių metų referendumo kampanijos metu Th. May pasinaudojo savo politine įtaka siekiant sustabdyti kitų politikų norą viešai pristatyti teigiamą imigracijos poveikį šalies ekonomikai bei NHS.
Kritikų teigimu, tai tik dar kartą patvirtina, kad artimose derybose dėl „Brexit” Th. May yra pasiruošusi aukoti visuotinės interesą.
 
Dokumente daroma išvada, kad „be Vidaus reikalų ministrės patvirtinimo, Vyriausybė negalėjo visuomenei atskleisti tikslių kvalifikuotų darbuotojų viešąjame sektoriuje iš Europos Sąjungos skaičių, jų fiskalinio indelio į šalies ekonomiką bei mokesčius bei plačiai neutralaus poveikio viešąjam paslaugų ir finansų sektoriui”.
 
„Th.May šiuo metu siekiant įgyvendinti nerealų migracijos į šalį sumažinimo planą, ir vėl sąmoningai ignoruojama, kad taip bus pakenkta ekonomikos augimui, naujų darbų kūrimuisi, tuo pačiu metu fantazuojant, kad uždarius šalies rinką gyventojai galės naudotis tokiomis pačiomis galimybėmis, kaip iki šiol”, - sakė šešėlinis verslo sekretorius Chuka Umunnas.
 
 
  

Žymos: Imigrantai, brexit, Theresa May

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi vyras traukinyje. Staiga įsiveržia plėšikas ir sako:
-Atiduok pinigus!
-Neturiu.
-Tai ko drebi?
-Galvojau, kad bilietų tikrinti atėjo.