Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-04-19

Už „Brexit“ agitavusio britų politiko vaikai tapo Vokietijos piliečiais

  
Už „Brexit“ agitavusio britų politiko vaikai tapo Vokietijos piliečiais
© flickr nuotr.
N. Farage'o ir jo vaikų nuomonė apie ES skiriasi.
N. Farage’as patvirtino, kad jo vaikai turi vokiškus pasus

Buvęs partijos UKIP lyderis Nigel’as Farage’as – kone aktyviausias agitatorius už „Brexit“ – pripažino, kad du jo vaikai paprašė Vokietijos pilietybės tam, kad galėtų laisvai keliauti po Europos Sąjungą po to, kai britai pasitrauks iš bendrijos.

Kai 2016-ųjų metų birželio 24-ąją paaiškėjo, kad referendume britai nusprendė trauktis iš ES, N. Farage’as pasiūlė šią dieną paskelbti JK nepriklausomybės diena.
Šis politikas ES atžvilgiu nusiteikęs itin skeptiškai ir prieš referendumą aktyviai agitavo žmones balsuoti už tai, kad JK pasitrauktų ir šio valstybių bloko. Jis išnaudodavo menkiausią progą viešai pasisakyti apie tai, kokia Europos Sąjunga yra bloga.
 
Tačiau kitaip mano jo vaikai. Dvi iš keturių N. Farage’o atžalos paprašė Vokietijos pilietybės tam, kad po „Brexit“ galėtų laisvai keliauti po bendriją. Jiems šios šalies pilietybę garantuoja tai, kad jų motina – Vokietijos pilietė, su kure N. Farage’as anksčiau buvo susituokęs.
 
Dvigubas pilietybes turėti leidžia ir Vokietija, ir Jungtinė Karalystė.
 
Žinia, JK pasitraukus iš ES britai praras ir šios bendrijos suteikiamą galimybę laisvai keliauti po jai priklausančias valstybes: jų kelionės gali pareikalauti papildomų dokumentų ir išlaidų.
 
N. Farage’as patvirtino, kad jo vaikai turi vokiškus pasus, tačiau pridūrė, jog stebisi, kodėl jaunoji karta žavisi ES.
 
„Mane stulbina tai, kodėl jaunimas žavisi ES kai ji griūna mūsų akyse“, – ir vėl progos įgelti ES nepraleido N. Farage’as.
 
  

Žymos: Dviguba pilietybė, Nigel Farage, brexit, laisvas judėjimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“