Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   sky.com   |   2017-02-28

„Už „Brexit“ balsavę britai padarė istorinę klaidą“

  
„Už „Brexit“ balsavę britai padarė istorinę klaidą“
© Wikipedia nuotr.
J. Major'as turi patirties derantis su ES ir mano, kad nuo rinkėjų buvo daug kas nuslėpta.
Mano asmeninė derybų patirtis verčia mane abejoti rožinėmis viltimis, kurios buvo pasiūlytos britams.

Buvęs šalies premjeras seras John’as Major’as visus, manančius kad Europos Sąjunga išpildys visus Jungtinės Karalystės norus, išvadino neįtikėtinais naivuoliais.

Kalbėdamas karališkajame tarptautinių santykių institute politikas sakė, jog referendumas buvo proga kiekvienam rinktis, tačiau pažadų primaitintų „Brexit“ šalininkų ateitys lūkesčiai yra nerealūs ir ir pernelyg optmistiški. Buvęs premjeras pasakė: „už „Brexit“ balsavę britai padarė istorinę klaidą“.
J. Major’as atstovavo britų interesus 1991 metais derybose dėl Maastrichto sutarties: dokumento, sukūrusio bendrąją ES rinką ir pinigų sąjungą, bendrą žemės ūkio politiką ir daugelį kitų aktų, kuriais vadovaujasi šiandieninė Europos Sąjunga, iš kurios panoro trauktis JK.
 
„Mano asmeninė derybų patirtis verčia mane abejoti rožinėmis viltimis, kurios buvo pasiūlytos britams. Jeigu kas nors iš tikrųjų tiki, kad Europa nemokamai įvykdys visus JK norus, tai jie yra neįtikėtinai naivūs.
 
Yra tikimybė, jog „Brexit“ derybų rezultatas bus mažesnis už viltis ir lūkesčius. Sąskaita bus didelė ir nemaloni. Ne milijonai – milijardai. Ir tai bus bjaurus šokas rinkėjams, mat jie apie tai nebuvo įspėti“, – žodžių į vatą nevyniojo J. Major’as.
 
Jis pabrėžė, kad dėl tokių pasekmių ir vėl kentės labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis.
 
„Balsuodami už „Brexit“ mes padarėme ES didžiulę žalą, bet dėl laisvos prekybos apribojimų didelę žalą patirs JK“, – kalbėjo J. Major’as, neslėpdamas nepritarimo dabartinės šalies valdžios politikos strategijai.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, rinkėjai, brexit, john major

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ji:-Ar tu mylėsi mane,kai mano plaukai taps žili?
Jis:
-Žinoma!O kodėl gi turėčiau nemylėti? Aš juk mylėjau tave,kai tavo plaukai buvo raudonos, geltonos, oranžinės, sidabrinės, mėlynos ir net žalios spalvos!