Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-09-03

Vyriausybė skatina žmones ruoštis „Brexit“: ką turi padaryti gyventojai, verslininkai, organizacijos?

  
Vyriausybė skatina žmones ruoštis „Brexit“: ką turi padaryti gyventojai, verslininkai, organizacijos?
© gov.uk/brexit
Asociatyvi nuotrauka

Vis labiau artėjant spalio 31 d. – dienai, kuomet Didžioji Britanija paliks Europos Sąjungą, socialiniuose tinkluose, oficialiose vyriausybės svetainėse ir netgi gatvėse bei televizijoje galima pamatyti vis daugiau apie pasiruošimą šiam įvykiui agituojančios informacijos.

Nuo informacijos gausos gali ir galva apsisukti, tačiau jei esate Jungtinėje Karalystėje gyvenantis Europos Sąjungos pilietis, turite verslą ar dirbate savarankiškai, o savo produkciją eksportuojate į užsienį, po spalio 31 d. planuojate keliauti į užsienį, jums reikia tam tinkamai pasiruošti, kad vėliau neatsidurtumėte kebliose situacijose.
Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje gyvenantys Europos Sąjungai priklausančių šalių piliečiai turėtų pasitikrinti ar jiems reikia užpildyti prašymus dėl nuolatinio ar nenuolatinio gyventojo statuso suteikimo.
 
Keliones planuojantys turėtų susitvarkyti atitinkamus dokumentus – pasą, kelionių draudimą, teisę vairuoti suteikiančius dokumentus. Taip pat pasirūpinti keliauti kartu su gyvūnais leidžiančiais dokumentais.
 
Daugiau informacijos apie tai rasite gov.uk/brexit.
 
  

Žymos: Politika, Europos Sąjunga, Pasiruošimas, brexit, nuolatinio gyventojo statusas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Neturiu nei gėdos, nei sąžinės... Nieko nereikalingo!