Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-07-17

Vyriausybė vis dar neturi aiškios vizijos dėl „Brexit”

  
Vyriausybė vis dar neturi aiškios vizijos dėl „Brexit”
© Facebook nuotr.
Simonas Wolfsonas pradeda jaudintis dėl „Brexit” krypties.
Tiesa yra tokia, kad visi, kurie balsavo už „Brexit”, žinojo, kad tai negarantuoja sėkmingo pasitraukimo. Visa tai priklauso nuo mūsų – kokį „Brexit” sukursime patys.

Konservatorių partijos narys ir kampanijos už Jungtinės Karalystės (JK) pasitraukimą iš Europos Sąjungos (ES) šalininkas pažėrė kritikos šalies Vyriausybei už tai, kad įsibėgėjant deryboms dėl „Brexit” šalis vis dar neturi „aiškios vizijos”.

Vieno didžiausių drabužių parduotuvių „Next” vadovas Lordas Simonas Wolfsonas, kuris balsavo už šalies pasitraukimą iš ES, sukritikavo Vyriausybę už tai, kad „derybose trūksta aiškios vizijos, o pasitraukimas iš Sąjungos savaime negarantuoja sėkmės.”
Pasak pačio verslininko, jis nesigaili, kad balsavo už pasitraukimą iš ES, tačiau pabrėžė, kad proceso metu svarbu neizoliuoti Didžiosios Britanijos, - skelbė Independent.co.uk.
 
„Tiesa yra tokia, kad visi, kurie balsavo už „Brexit”, žinojo, kad tai negarantuoja sėkmingo pasitraukimo. Visa tai priklauso nuo mūsų – kokį „Brexit” sukursime patys. Šiuo metu mes nežinome, kokia kryptimi juda Vyriausybė”, - sakė S.Wolfsonas
 
 
 
  

Žymos: Verslas,, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbuotojai skambina direktoriui:
– Gerbiamas direktoriau, visų darbuotojų vardu norime pasveikinti jus Kovo 8-osios proga!
– Bet aš juk ne moteris?!
– Mes žinome, kad ne moteris, bet kalė kaip reta!