Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

EP60S   |   2019-03-22

EP sesijoje – autorių teisės, plastikai ir elektros rinka

  
EP sesijoje – autorių teisės, plastikai ir elektros rinka
© SCANPIX
Europos Parlamentas

Kovo 25–28 d. vyksiančioje sesijoje EP nariai balsuos dėl ES autorių teisių taisyklių atnaujinimo, vienkartinių plastikų draudimo ir elektros rinkos reformos.Antradienio popietę europarlamentarai...

. vyksiančioje sesijoje EP nariai balsuos dėl ES autorių teisių taisyklių atnaujinimo, vienkartinių plastikų draudimo ir elektros rinkos reformos.

Antradienio popietę europarlamentarai balsuos dėl autorių teisių internete bei dėl elektros rinkos reformos, įskaitant naujas galimybes elektros vartotojams.

EP nariai taip pat spręs, ar pritarti siūlymui nuo 2021 m. užbaigti sezoninį laiko keitimą. Bus tvirtinamos ir rekomendacijos, kaip sustiprinti kovą su finansiniais nusikaltimais ir mokesčių vengimu.

Antradienį bus balsuojama ir dėl vartotojų, perkančių skaitmeninį turinį, apsaugos stiprinimo.

Trečiadienio rytą bus aptartos kovo 21–22 d. vykusio ES viršūnių susitikimo išvados, įskaitant naujausius įvykius dėl „Brexit“ – JK išstojimo iš ES.

Taip pat bus balsuojama dėl siūlymo drausti prekiauti tam tikrais vienkartiniais plastikiniai gaminiais, tokiais kaip lėkštės ir stalo įrankiai. EP nariai taip pat balsuos dėl automobilių išmetamo CO2 kiekio mažinimo.

Ketvirtadienį Parlamentas balsuos dėl planų pagerinti geriamojo vandens kokybę.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išklausęs manęs mano psichologas užsirašė pas savąjį...