Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

EP60S   |   2019-05-01

ES balsai: ko labiausiai trūksta Bendrijai?

  
ES balsai: ko labiausiai trūksta Bendrijai?
© Alfa.lt
ES balsai: ko trūksta Bendrijai?

Lygiai prieš 15 metų, 2004-ųjų gegužės 1 dieną, Lietuva tapo ES nare. Šiandien jau kaip Bendrijos senbuviai laukiame eilinių Europos Parlamento rinkimų ir turime puikią progą diskutuoti svarbiausiais...

15 metų, 2004-ųjų gegužės 1 dieną, Lietuva tapo ES nare. Šiandien jau kaip Bendrijos senbuviai laukiame eilinių Europos Parlamento rinkimų ir turime puikią progą diskutuoti svarbiausiais Bendrijos bendro gyvenimo klausimais.

Tam, kad kartu su visa ES galėtume žengti pirmyn, pirmiausiai turime aiškiai suprasti, ko Bendrijai šiuo metu labiausiai trūksta. To ir klausėme praeivių, rengdami naujausią „ES balsų“ klipą.

Eilinį kartą buvo galima įsitikinti, kad Lietuvos gyventojams itin svarbios yra narystės ES teikiamos ekonominės galimybės. Dar daugiau laisvės dirbti ir užsidirbti norėjo ne vienas pašnekovas. „Laisvės turėtų mums duoti veikti, dirbti ir užsidirbti, bet ne daryti mus vergais“, – išlaikyti kuo didesnį savarankiškumą tikėjosi viena praeivė.

Kita žmonių grupė labiausiai pasigenda ES valstybių narių vienybės ir efektyvesnio sprendimų priėmimo. „Visas tas per lėtas procesas įstatymų priėmime ir kai kurie, matyt, vidiniai ES nesutarimai, sprendžiant, atrodo, elementarius klausimus“, – trūkumus vardijo pašnekovas.

Kitas praeivis pabrėžė, kad pirmiausiai patys lietuviai, o ypač Europos Parlamento nariai, turėtų labiau įsitraukti į ES procesus.

O ką manote jūs?

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną dieną skaistyklon buvo atsiųstos vien moterys. Šventasis Petras joms ir sako:
– Ženkit žingsnį į priekį visos tos, kurios buvot neištikimos savo vyrui.
Visos žingt žingsnelį, tik viena liko stovėti.
Šv. Petras:
– Aišku, aišku... Visos į pragarą, kurčioji irgi.