Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

EP60S   |   2019-04-15

Paskutinėje EP plenarinėje sesijoje – informatorių apsauga, „Brexit“ ir kelių saugumas

  
Paskutinėje EP plenarinėje sesijoje – informatorių apsauga, „Brexit“ ir kelių saugumas
© SCANPIX
Europos Parlamentas Strasbūre

Balandžio 15–18 d. EP nariai renkasi į plenarinį posėdį Strasbūre. Jo darbotvarkėje – informatorių apsauga, „Brexit“ padėtis, kelių saugumas.Antradienį europarlamentarai balsuos dėl...

18 d. EP nariai renkasi į plenarinį posėdį Strasbūre. Jo darbotvarkėje – informatorių apsauga, „Brexit“ padėtis, kelių saugumas.

Antradienį europarlamentarai balsuos dėl geresnės informatorių visoje ES apsaugos. Tikimasi, kad tai padės ateityje užtikrinti didesnį ES lėšų įsisavinimo skaidrumą ir padės išvengti piktnaudžiavimų.

Tą pačią dieną EP nariai balsuos dėl taisyklių, numatančių, kad naujuose lengvuosiuose automobiliuose, furgonuose, sunkvežimiuose ir autobusuose privalės būti įdiegtos gyvybę saugančios priemonės.

Taip pat laukiama sprendimo dėl papildomų teisių dirbantiesiems, įskaitant ir dirbančiuosius pagal netipines darbo sutartis, pavyzdžiui, keleivių pavėžėjimo versle.

Be to, Aplinkos komiteto posėdyje EP nariai kartu su jaunąja klimato kaitos aktyviste Greta Thunberg aptars kovos su klimato kaita klausimus.

Trečiadienį ryte europarlamentarai įvertins balandžio 10 d. Europos Vadovų Tarybos sprendimą išpildyti Jungtinės Karalystės vyriausybės prašymą ir šalies narystę ES pratęsti iki 2019 m. spalio 31 d.

Jie taip pat balsuos dėl siūlymo stiprinti Europos sienų ir pakrančių apsaugos tarnybą bei sukurti nuolatines ES pasienio pajėgas.

Bus tvirtinamos ir derybinės EP pozicijos dėl naujų taisyklių, kuriomis siekiama kovoti su teroristinio turinio platinimu internete.

Tą pačią dieną europarlamentarai balsuos dėl geresnės vartotojų apsaugos nuo nesąžiningos prekybos, o į Parlamentą atvyksiantis Latvijos premjeras Krišjanis Karinis pristatys ES ateities viziją ir aptars galimus jos scenarijus su EP nariais.

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…