Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

EP60S   |   2019-04-30

Rinkimų žaidimas: sudėliok idealią „MEP'ų“ komandą!

  
Rinkimų žaidimas: sudėliok idealią „MEP'ų“ komandą!
© Alfa.lt
Surink savo „MEP'ų“ komandą

Visi žino, kad dalyvavimas rinkimuose sunkiai atsiejamas nuo tam tikro nepasitenkinimo. Kas kartą renkamės su viltimi, kad laimės mūsų palaikomos partijos ar kandidatai, tačiau galutinis rezultatas...

d dalyvavimas rinkimuose sunkiai atsiejamas nuo tam tikro nepasitenkinimo. Kas kartą renkamės su viltimi, kad laimės mūsų palaikomos partijos ar kandidatai, tačiau galutinis rezultatas beveik niekada neatrodo idealus.

Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki Europos Parlamento (EP) rinkimų, kurie Lietuvoje vyks gegužės 26 d., naujienų portalas Alfa.lt siūlo pažaisti rinkimų žaidimą „Surink savo MEP'ų komandą“.

Beveik keturias savaites, iki gegužės 24 d. 11 val., specialioje balsavimo platformoje bus galima balsuoti už konkrečius kandidatus, kuriuos norėtumėte matyti Europos Parlamente – nepriklausomai nuo to, su kokios politinės jėgos sąrašu jie eina į rinkimus. Kas būtų geriausi jūsų atstovai? Kurie kandidatai Briuselyje ir Strasbūre neatneš gėdos visai Lietuvai?

Užduotis sudaryti idealią 11 europarlamentarų komandą neatrodo tokia sudėtinga, kol neateina metas peržiūrėti 16 sąrašų. Ar pavyks rasti užtektinai stiprių kandidatų? Ką apie jūsų pasirinkimą pasakys giminės, draugai ir pažįstami?

Visi jūsų pasirinkimai svarbūs, nes padės išryškinti stipriausius kandidatus ir geriausią pasirinkimą siūlančias politines partijas bei rinkimų komitetus. Kas žino, gal šįkart tikruosius rinkimus iš tiesų laimės svajonių komanda?

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Iš karto po vestuvių mano žmona pradėjo svaidyti į mane visokiausius daiktus, – pasakoja sutuoktinis teismui.
– Kiek laiko jūs vedę?
– Penkiolika metų.
– Tačiau jūs skundžiatės tik dabar?
– Taip, nes tik praėjusią savaitę ji pirmą kartą pataikė.