Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Metro.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-06

Gaisras Stafforde: daugiavaikė mama buvo priversta stebėti kaip žuvo keturi jos vaikai

  
Gaisras Stafforde: daugiavaikė mama buvo priversta stebėti kaip žuvo keturi jos vaikai
© pixabay.com

Stafforde kilusiame gaisre stebėdama keturių savo vaikų mirtį motina šaukė: “mano vaikeliai, mano vaikeliai”, pasakoja kaimynė. Vakar ryte kilusiame gaisre žuvę vaikai - broliai Riley Holt, aštuonerių, Keegan, šešerių, Olly Unitt, trejų ir jų sesutė Tilly Rose, ketverių.

Jų mama Natalie Unitt su partneriu Chrisu bėgdami nuo liepsnų iššoko pro pirmo aukšto langą su penktuoju vaiku - dvejų metukų sulaukusiu Jacku. Viena iš šeimos kaimynių pasakoja, kad būdama vonios kambaryje išgirdo moterį šaukiant: “‘mano vaikeliai, mano vaikeliai”, o tada - didžiulį sprogimą.
Policija patvirtino, kad keturi vaikai žuvo gaisro metu. Kaimynai pasakojo po sprogimo bangos suskubę žiūrėti, kas vyksta ir matę, kaip ugnis prarijo antro aukšto miegamojo langą: “Atrodė, kol atvyko ugniagesiai praėjo ištisa amžinybė”
 
Vaikų mokytojai pasakoja, jog tai buvo “protingi, linksmi, guvūs ir mylintys” mokiniai. “Riley buvo savimi pasitikintis, puikus mokinys, kasdien ėjęs į mokyklą kupinas entuziazmo. Jis buvo nuostabus draugas, visada guosdavo užsigavusius ar nuliūdusius vaikus”, “jis turėjo puikų humoro jausmą ir užkrečiantį juoką. Riley buvo itin protingas vaikas, jį domino eibė dalykų, visad užduodavo krūvas klausimų” pasakojo berniuko mokytojai.
 
“Tilly buvo laiminga mergaičiukė, visada mėgo būti darželyje. Jai labai patiko klausytis pasakų, persirenginėti bei piešti. Visada labai džiaugėsi savo pasiekimais”.
 
“Olly buvo labai mylintis vaikas, mėgo būti apkabintas, darželyje mėgo žaisti lėlėmis”.
Kim Ellis, mokyklos, kurioje mokėsi Keegan mokytoja, pasakojo: “Keegan buvo labai guvus berniukas. Vis ką nors iškrėsdavo. Turėjo nuostabią šypseną. Jam labai patiko mokykloje, visi su juo dirbę mokytojai labai berniuką mylėjo. Didžiavomės juo ir jo pasiekimais.”
 
 
  

Žymos: Stratfordas, Gaisras, vaikų žūtis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona priekaištauja vyrui:
– Mes juk niekur nevaikštome kartu…
– Gerai, rytoj, kai nešiu šiukšles, galėsi eiti ir tu!