Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, Tiesa.com   |   2019-02-17

Naujas vaikų apsaugos įstatymas bus pavadintas keturmečio berniuko, dėl kūdikystėje tėvų sukeltų traumų netekusio abiejų kojų, vardu

  
Naujas vaikų apsaugos įstatymas bus pavadintas keturmečio berniuko, dėl kūdikystėje tėvų sukeltų traumų netekusio abiejų kojų, vardu
© twitter nuotrauka

Tonio įstatymas (Tony's Law) Jungtinėje Karalystėje bus svarstomas kovo 15-tą dieną. Įstatymą įkvėpė Tony Hudgello byla. Dabar jau ketverių metukų sulaukęs vaikas kūdikystėje buvo kankinamas tėvų.

Tony Hudgell su įtėviais lankėsi Jungtinės Karalystės Bendruomenių Rūmuose įstatymo pristatymo proga.
 
 
 
Parlamentaras Tomas Tugendhatas, pateikė siūlymą, kad bausmės už smurtą prieš vaikus būtų sulygintos su tomis, kurios skiriamos už tyčinius sužalojimus, tyčines bei netyčines žmogžudystes.
Berniuko pamotė Paula pasakojo: „tai - didi diena mums visiems. Išgirsti žodžius „Tonio įstatymas” sukėlė tiek daug emocijų. Akys išsyk pritvinko ašarų”.
 
Vos šešių savaičių sulaukęs Tonis išgyveno tikrą pragarą, kai jam dar gyvenant su tėvais šie suskaldė berniuko kaulus aštuoniose vietose.
 
Kūdikiui buvo amputuotos abi kojos.
 
Pernai metų vasarį Tony Smith, 47-erių ir Jody Simpson, 25-erių buvo nuteisti 10-čiai metų kalėjimo, tačiau atliks tik pusę bausmės.
  

Žymos: Jungtinė Karalystė, Įstatymas, smurtas prieš vaikus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įdomus gėrimas ta degtinė: skonis tas pats, o nuotykiai vis skirtingi…