Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-05-23

Tik gimusį sūnų iškeitė į linksmybes ir asmenukes

  
Tik gimusį sūnų iškeitė į linksmybes ir asmenukes
© Flickr
Linksmybės moteriai pasirodė svarbesnės nei sūnus.
Socialinėse paskyrose B. Stranska dalinosi nuotraukomis iš vakarėlių ir asmenukėmis.

Moteris iš Slovakijos iškeitė savo vos gimusį vaiką į vakarėlius ir linksmybes Jungtinėje Karalystėjė (JK), - pranešė portalas dailymail.co.uk. Vaikas šiuo metu gyvena Slovakijoje su globėjais.

24-erių metų Bibiana Stranska, imigravo iš savo gimto miesto Bratislavos į Liverpoolį JK. Vos atvykusi moteris įsidarbino padavėja ir netrukus pastojo. Su savo tėvais, gyvenančiais Slovakijoje, nėštumo žinia B. Stranska nepasidalino. Tačiau susisiekė su JK dirbančiais socialiniais darbuotojais ir pranešė, kad vaiką ji pagimdys, tačiau neaugins.
Praėjusių metų lapkritį, B. Stranskai gimė sveikas sūnus. Iškart po gimdymo naujagimis buvo atiduotas į globos namus, o iš jų - išgabentas į motinos gimtinę - Slovakiją, kur dabar gyvena globėjų šeimoje. Kadangi berniuko mama JK gyveno mažiau nei penkerius metus, pagal galiojančius įstatymus, vaikui nebuvo suteikta britiška pilietybė ir teisės likti šalyje vaikas neturėjo.
 
Anot naujienų portalo, iškart po gimdymo socialinėse paskyrose B. Stranska dalinosi nuotraukomis iš vakarėlių ir asmenukėmis, kur ji geria vyną ir linksminasi su draugais. Moteris neatrodė nė kiek susikrimtusi dėl vaiko netekties.
 
  

Žymos: Vaikai ir tėvai, Vaiko globa

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****