Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-11-08

Dėl škotės išsiblaškymo dukra atrodo kaip trolių princesė

  
Dėl škotės išsiblaškymo dukra atrodo kaip trolių princesė Savotiškai pasipuošusiai mergaitei supainiotos datos nuotaikos nesugadino.
Tik nuvedusi dukrą į mokyklą ji iš kitos mamos išgirdo, jog šiandien – ne karnavalo, o fotografijų albumui diena

3-metės Scarlet Cambell pirmoji oficiali mokyklos nuotrauka nepalieka abejingų. Mamai supainiojus renginių datas, Scarlett dokumentų nuotraukose buvo įamžinta, kaip trolių princesė Poppy rožiniu veidu. Kaip tai nutiko?

32-ejų mama Lisa Campbell iš Carnoustie, Škotijoje kiek susipainiojo, kada jos dukros darželyje vyks karnavalas, o kada – oficialių nuotraukų albumui fotosesija.
„Kažkodėl tiek aš, tiek mano vyras Neilas buvome įsitikinę, jog Helovinas darželyje vyks pirmadienį, – kalbėjo Scarlett mama.
 
Mama sakė, jog dukrai labai patinka įvairūs karnavaliniai kostiumai, tad ji labai apsidžiaugė, jog būtent tądien mokykloje vyks Helovino šventė ir ši galės eiti persirengusi savo mylimiausia heroje.
 
Tačiau tik nuvedusi dukrą į mokyklą ji iš kitos mamos išgirdo, jog šiandien – ne karnavalo, o fotografijų albumui diena.
 
Tačiau, net ir tai savotiškai pasipuošusiai mergaitei nuotaikos nesugadino.
 
„Scarlett vis tiek džiaugėsi“, – juokiasi mama, - „Išties tai negaliu patikėti, kad sumašiau datas“.
 
Oficialia mergaitės darželio nuotrauka su rožiniu veidu socialiniame tinkle pasidalino mergaitės dėdė Martinas. Nuotrauka kone akimirksniu tapo interneto sensacija ir sukėlė juoko bangą.
„Mano sesuo manė, kad vakar darželyje buvo Helovinas... Paaiškėjo, jog buvo fotografavimosi diena“, – trumpai prie nuotraukos prirašė Martinas.
  

Žymos: Škotija, mokyklinės nuotraukos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pamatykite V. Šapranausko anekdotų šou Londone ir Peterborough\'e!