Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2018-01-09

Radinys Kosove liudija apie nežemiškas civilizacijas

  
Radinys Kosove liudija apie nežemiškas civilizacijas
© youtube.com kadras
Keistasis radinys.
Tarsi visas akmuo buvo sukurtas taip, jog net šių dienų technologijomis būtų sudėtinga tai atkartoti

Fotografas ir tyrėjas Ismetas Smaili atrado paslaptingą artefaktą Kosovo kalnų teritorijoje. Iš išorės objektas atrodo kaip akmuo, tačiau turi integruotą elektromagnetinę ritinę. Archeologų skaičiavimais, paslaptingas daiktas yra apie 20 tūkst. metų senumo.

Galima palyginti, jog XIX amžiaus pabaigoje atsirado kaitinamosios lempos, o tik 1879 metais amerikiečių išradėjas Tomas Edisonas sukūrė lemputę, tad šis naujausias atradimas kaip reikiant priverčia pasukti galvas.
„Varinių laidų ritė nėra paprasčiausiai kažkur įkišta į išpjaustytą akmenį. Apžiūrėjus daiktą apima toks jausmas, tarsi visas akmuo buvo sukurtas taip, jog net šių dienų technologijomis būtų sudėtinga tai atkartoti“, – teigia artefaktą apžiūrėjęs vietos archeologas.
 
Be akmens ir ritės su varinėmis vielomis, objektas turi izoliatorių, kurio sudėtis kardinaliai skiriasi nuo aplinkinių medžiagų ir turi išgaubtas juostas apskritime. Kitoje akmens pusėje yra 4 simetriškai išdėstytos angos, kurios, greičiausiai skirtos laidams ir jų dėka surenkama energija, gauta iš transformatoriaus (fazės).
 
Įdomu tai, kad pirmosios istorinės užuominos apie transformatorius datuojamos apie 1831-1832 metus. Tuo tarpu Kosove atrastas transformatoriaus amžius siekia apie 20,000 metų. Kol kas tokių laiko paradoksų istorikai oficialiai nekomentuoja.
 
 
  

Žymos: nežemiška civilizacija, kosovas, archeologija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.