Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-27

2019 m. meilės horoskopas Dvyniams

  
2019 m. meilės horoskopas Dvyniams
© pixabay.com

2019 m. Dvyniams prognozuojami dideli pokyčiai meilės srityje. Vienišiems Dvyniams gegužės ir birželio mėnesiais žadami svarbūs įvykiai – tikėtina, kad šiuo metu sutiksite savo antrąją pusę. Žvaigždės pataria kuo dažniau išeiti prasiblaškyti ir užsiimti mėgstama veikla, nes būtent tai padės susipažinti su savo bendraminčiais. Neskubėkite stačia galva nerti į naujus santykius – tegu viskas vyksta palengva ir natūraliai.

s Dvyniams didelių pokyčių žvaigždės nežada, tačiau viskas gali priklausyti nuo jų pačių. Jei pajusite, kad santykiuose su partneriu įsivyravo rutina, raskite būdų, kaip būtų galima nustebinti savo antrąją pusę. Suplanuokite savaitgalio kelionę. Jeigu yra galimybė, apsilankykite savo pirmosios pažinties vietoje, pasirūpinkite romantiška vakariene ar smagia iškyla. Kuo daugiau laisvo laiko praleisite kartu, tuo tvirtesnis bus jūsų tarpusavio ryšys. Be to, 2019 m. bus palankūs kurti ateities planus, planuoti gyvenimą kartu, vestuves, šeimos pagausėjimą ir kt.
  

Žymos: horoskopas, dvyniai, meilės horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?