Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2020-02-05

3 Zodiako ženklai, kurių siela gera ir tyra kaip angelo

  
3 Zodiako ženklai, kurių siela gera ir tyra kaip angelo
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Įsivaizduokime, kad žmoguje kovoja dvi jėgos – angeliškoji ir demoniškoji. Pirmoji moko mus gėrio ir meilės. Antroji yra skirta kovoti su sunkumais ir ne visada atsiskleidžia gražiausiomis spalvomis. Tačiau yra Zodiako ženklų, kurių atstovams būdinga itin stipri angeliškoji jėga. Galima sakyti, kad jų siela tyra it angelo ir labai retai leidžia pasirodyti demoniškajai pusei.

SVARSTYKLĖS
Šio ženklo atstovai yra apdovanoti tyriausia siela. Jie supranta kitų žmonių problemas ir net prisiima jas kaip savo.
 
Gyvenime jie patiria daug pakilimų ir nuosmukių, tačiau visada įsijaus į kito sielvartą ir pasiūlys pagalbą. Ir jei reikės jų paramos, jie atidės savo reikalus, kad tik padėtų.
 
Jie tai daro nuoširdžiai, kartais net ir nepažįstamiems žmonėms. Jie greitai perpranta situaciją ir į pirmą vietą iškelia žmonių gerovę.
 
Svarstyklių ženklo atstovai taip pat apdovanoti subtilaus grožio jausmu. Jų sugebėjimas pastebėti grožį ten, kur kiti jo nemato, kelia nuostabą.
Jie taip pat sugeba grožį kurti ir į aplinką įnešti harmonijos. Jie žino, kaip pagerinti nuotaiką ir išgydyti sudaužytą širdį. Šie žmonės pasižymi tikra angeliška kantrybe. Jie išlieka ramūs ir juos sunku išvesti iš emocinės pusiausvyros.
 
VANDENIS
 
Šio ženklo atstovai yra apdovanoti išmintimi ir ramybe. Jie turi tikrai didelę širdį. Jie pelnytai gali būti laikomi žmonių sielų gydytojais, nes dažniau nei kiti užsiima labdaringa veikla ir kovoja už žmogaus teises.
 
Dėl šių gerų ketinimų Vandeniai dažnai neturi laiko sukurti savo šeimą. Jie nuolat stengiasi ką nors išgelbėti ar kam nors padėti, todėl nukenčia jų pačių gyvenimas.
 
Net kai nėra ko gelbėti, jie suras, kam reikia pagalbos. Ir padarys tai su didžiausiu malonumu. Vandenio ženklo atstovai pasižymi dideliu atsidavimu.
 
Jų gyvybinės energijos ištekliai yra tokie dideliai, kad netrunka juos greitai atkurti. Jie apdovanoti ne tik išmintimi, bet ir puikia intuicija.
 
Jie gali subtiliai pajausti, kur suka kelias į sėkmę, o kur yra atsišakojimas, kurį geriau apeiti, kad išvengtų nemalonumų. Į visus sunkumus jie žiūri filosofiškai ir taip saugo savo sveikatą bei nešvaisto energijos.
 
ŽUVYS
 
Žuvų ženklo atstovų intuityvūs sugebėjimai jau daug kam žinomi. Jie sugeba pamatyti tai, kas kitiems neprieinama.
 
Jie yra it aiškiaregiai ar likimo žinovai. Jie gydo žmonių sielas, nukreipia juos teisingu keliu ir pastumia teisingo sprendimo link.
 
Jie taip pat yra puikūs sielos vadovai, padedantys žmonėms surasti gyvenimo prasmę ir suprasti tikrąją jų paskirtį Žemėje. Kai kuriems žmonėms Žuvys yra tikri angelai sargai.
 
Šie žmonės naudojasi savo intuicija taip meistriškai, kad ji padeda jiems sukurti dieviškus šedevrus, tarsi iš pačios sielos ištraukdama nuostabias idėjas.
 
Visa tai pareikalauja labai daug jėgų, tačiau Žuvims pavyksta jas nesunkiai atkurti.
  

Žymos: horoskopas, siela, zodiakas, gėris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...