Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-12-26

3 Zodiako ženklai, kuriuos 2020-aisiais aplenks sėkmė

  
3 Zodiako ženklai, kuriuos 2020-aisiais aplenks sėkmė
© pixabay

2020 m. visi tikisi neįtikėtinos sėkmės ir paties geriausio naujojo laikotarpio. Deja, kai kuriems Zodiako ženklams didžiosios laimės dar teks palaukti.

Portalas Wemystic.com sudarė Zodiako ženklų trejetuką, kurį 2020 m. sėkmė aplenks.
VĖŽYS
 
Vėžiams patariama pasiruošti tam, kas jų laukia naujais metais. Ateinančiais metais šio Zodiako ženklo atstovai visur įžvelgs klastą ir ims mažiau pasitikėti aplinkiniais žmonėmis. Rekomenduojama ateinančiam laikotarpiui pasiruošti iš anksto ir dar dabar pradėti dirbti su savo intuicija. Artimiausiu metu nepriimkite svarbių verslo sandorių ir lengvai nepasitikėkite aplinkiniais.
 
SVARSTYKLĖS
 
Svarstyklėms ir taip visą gyvenimą nesiseka pasitikėti tais žmonėmis, kuriais vertėtų, o aplinkiniai šį ženklą nuvilia labai dažnai. Deja, ir ateinančiais metais Svarstyklės vis dar nemokės tinkamai atsirinkti žmonių. Patariama nustoti žiūrėti atgal į praeitį ir ypač taupyti savo pinigus. Meilės reikalai taip pat nebus saldūs, ypač antrojoje metų pusėje. Todėl būkite itin atidūs, žiūrėkite, ką įsileidžiate į savo gyvenimą.
AVINAS
 
Avinams naujųjų metų pradžia gali sietis su visiškai tamsiu periodu. Šio ženklo atstovai nesupras, kodėl netikėtai ėmė strigti visi jų sugalvoti projektai, o aplinkinių susižavėjimas Avinais kris sparčiu žingsniu žemyn. Patariama gerai apgalvoti kiekvieną savo sprendimą, tai darykite net du kartus, o didelių sprendimų šiais metais geriau nepriimkite. Prisiminkite savo veržlų charakterį ir stipriu žingsniu eikite pirmyn.
  

Žymos: Laimė, Sėkmė, horoskopas, zodiakas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: „Tu – sekantis.“ Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.