Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-19

6 dalykai vaikino bute, į kuriuos verta atkreipti dėmesį

  
6 dalykai vaikino bute, į kuriuos verta atkreipti dėmesį
© Pixabay.com

Pamatyti vietą, kurioje gyvena žmogus, vadinasi, susipažinti su juo iš naujo. Net trumpas žvilgsnis į vaikino būstą gali suteikti daug vertingos informacijos apie jį.

1. Gyvena ne vienas
Jeigu subrendęs vaikinas gyvena su tėvais, reikia susimąstyti. Pasistenkite sužinoti smulkmenas. Ar jis sugrįžo pas juos dėl finansinių sunkumų, ar niekada nėra gyvenęs atskirai? Jis neįstengia išsinuomoti buto, ar nenori?
 
Vyrai, kurie nenori gyventi atskirai nuo tėvų, kol nesusirado merginos, paprastai būna nesavarankiški. Jie gyvena su motina, kuri juos aptarnauja: skalbia, verda, tvarko, kol neras tokios, kuri ją pakeistų.
 
Kitas variantas: jis nuomoja butą kartu su draugais ar pažįstamais. Tai byloja apie jo finansinį nesavarankiškumą. Jeigu pasitaikė proga pamatyti jo būsto kaimynus, atkreipkite dėmesį į jų santykius ir atmosferą namuose.
 
2. Bute tvyro kvapas, tarytum ten kažkas numirė
 
Ne visada pagal žmogaus išvaizdą galima nustatyti, kad jis yra nevala. Jeigu vaikino bute labai nešvaru ir netvarkinga, atkreipkite dėmesį, kaip jis pats į tai žiūri. Ar jis atsiprašinėja už netvarką? O gal abejingai nubraukia alkūne šiukšles nuo kėdės ir pasiūlo jums atsisėsti, kviečia išgerti arbatos iš šviežiai užplikytų pelėsių?
 
Jūsų vizito bute aplinkybės taip pat turi reikšmės. Jeigu jis nebuvo iš anksto planuotas, tada lengvą netvarką galima pateisinti.
3. Jo kambaryje yra knygų lentyna
 
Jo bute yra knygų. Ir ne vadovėlių, kuriuos pamiršo grąžinti bibliotekai, o visai rimtos literatūros. Žinoma, knygų nebuvimas dar nepatvirtina vaikino ribotumo, nes šiais laikais daug kas skaito elektroninius variantus, tačiau joms skirta speciali vieta jau pasako, kad vaikinas vysto savo intelektą.
 
4. Visas gyvenimas sukoncentruotas aplink kompiuterį
 
Kartais paviršutiniško žvilgsnio užtenka suprasti, kur vaikinas leidžia savo dienas. Neplauti puodeliai prie kompiuterio, tušti maisto paketai, pagalvėlė ar pledas ant kėdės išduos jo pomėgį lindėti internete. Arba jis yra talentingas programuotojas – tai jau visai kitas reikalas.
 
5. Jis turi naminį gyvūną
 
Jeigu vaikinas turi augintinį, veikiausiai jis yra atsakingas ir sugebantis prisiimti įsipareigojimus, gali rūpintis kitu, ne tik savimi. Žinoma, periodiškai pamaitinti katiną lengviau, nei kurti santykius su mergina, bet įsitaisyti naminiam augintiniui reikalingas tam tikras psichologinis brandumas.
 
6. Paklota lova
 
Jis gali nespėti išplauti puodelio po pusryčių, bet, jeigu atsikėlė ryte ir pasiklojo lovą, tai yra didelis pliusas jo naudai. Tai yra įprotis, kuris skiria suaugusį žmogų nuo neatsakingo paauglio. Pakloti lovą, sutvarkyti stalą po pusryčių, nusiprausti: jeigu tokie dalykai vaikinui yra žygdarbis, o ne įpročiai, kuriuos atlieka automatiškai, tai jam reikalinga auklė, o ne mergina.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Santykiai, Psichologija, vaikinai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbas ne vilkas, nes vilkai nenervina.