Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-08

Esi, ką geri?

  
Esi, ką geri?
© tiesa.com
Netgi gėrimai gali daug pasakyti apie mūsų asmenybę.
Geriantieji alų atrodo labiau pasitikintys savimi, o vyno mėgėjai – atsargesni už kitus.

Sakoma, kad mėgstamas gėrimas gali atskleisti jūsų asmenybę.

Įsivaizduokite: įeinate į barą, pasukate prie barmeno ir staiga išvystate savo svajonių moterį, siurbčiojančią gėrimą. Kaip manote, koks gėrimas tai būtų?
Kad rimčiau įsigilintų į šį klausimą, alaus gamintoja „Budweiser“ atliko nacionalinio masto apklausą, kurią pavadino „Pirmieji įspūdžiai“. Apklausoje dalyvavo 2 000 amerikiečių nuo 21-erių metų. Jų prašyta įprastus baro gėrimus – alų, vyną, šampaną, kosmopolitaną, margaritą bei džiną su toniku – pritaikyti charakterio bruožams, psichologijoje apibrėžiamiems asmenybės bruožų teorijoje: malonumui, sąžiningumui, ekstravertiškumui, neurotiškumui ir atvirumui.
 
Ar tikrai tiesa, kad geriantieji alų atrodo labiau pasitikintys savimi, o vyno mėgėjai – atsargesni už kitus? Susipažinkite su minėtos apklausos rezultatais ir spręskite patys.
 
Būdo bruožai: paprastumas ir nuoširdumas

Gėrimas: alus
Tiek vyrai, tiek ir moterys, geriantys alų – ypač vietinės gamybos, – kitiems žmonėms atrodo lengviau prieinami. Importinis alus įspūdžio irgi negadina, nors tas jau nebūna toks visa apimantis: pirmuoju atveju vietinis alus palankiai nuteikė apklausos dalyvius 70 procentų vyrų ir 70 procentų moterų atžvilgiu, antruoju atveju – 36 procentų moterų ir 29 procentų vyrų.
 
Būdo bruožai: rimtumas ir santūrumas
Gėrimas: vynas
52 procentai apklausos dalyvių vyrą, geriantį vyną, vertino kaip rimtesnį ir santūresnį už kitus. Ir tik 31 procentas tą patį galvojo apie moteris.
Antroje vietoje pagal rimtumą atsidūrė džino su toniku mėgėjai: 23 procentams stebinčiųjų iš šalies tokie atrodė vyrai, 22 procentams – moterys.
 
Būdo bruožai: puošeiviškumas ir madingumas
 
Gėrimas: kosmopolitanas
Tokios pasirodė šį kokteilį geriančios moterys 48 procentams apklausos dalyvių – ryškios, puošeiviškos, stilingos. Beje, 40 procentų tą patį galėjo pasakyti apie vyrus.
Įdomu, kad joks kitas gėrimas tyrimo dalyviams neatrodė pritaikomas šiems būdo bruožams.
 
Būdo bruožai: energingumas ir draugiškumas
 
Gėrimas: margarita
50 procentų moterų ir 41 procentas vyrų atrodo energingesni ir lengviau bendraujantys, jei geria šį kokteilį.
Tokių atsiliepimų sulaukė ir vietinio alaus mėgėjai, tik daug menkesniu mastu: 29 procentai moterų ir 27 procentai vyrų.
 
Būdo bruožai: analitiškumas ir išskaičiavimas
 
Gėrimas: džinas su toniku
30 procentų apklausos dalyvių manė, kad toks atrodo vyras, geriantis džiną su toniku. 22 procentai tą patį pasakė apie moteris.
Džino su toniku mėgėjai taip pat dažnai vertinami kaip atsargūs ir tradiciški (20 procentų vyrų ir 17 procentų moterų).
 
Būdo bruožai: rafinuotumas ir reiklumas
 
Gėrimas: šampanas
Tyrimas atskleidė, kad šampano gerbėjai aplinkiniams atrodo gerokai rafinuotesni ir reiklesni – tokį įspūdį 57 procentams sudarė moterys ir 41 procentui – vyrai. Nors vyno mėgėjai, palyginti su kitais, nuo jų nedaug teatsiliko: 29 procentai balsų atiteko vyrams ir 25 procentai – moterims.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Gėrimai, Įdomybės, būdo bruožai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasimatymas. Sėdi mergina ir vaikinas. Staiga mergina pagadina orą ir sako:
– Norėčiau, kad tai liktų tik tarp mūsų...
– O aš norėčiau, kad išsisklaidytų, – atsako vaikinas.