Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2017-10-25

Galvosūkis pasauliui – kas ši nematoma jėga?

  
Galvosūkis pasauliui – kas ši nematoma jėga?
© youtube.com kadras
Net pats nukentėjusysis negali paaiškinti, kas jį išvertė iš kojų.
Buvo baisu, kadangi nemačiau kas tai daro, jaučiau tarsi nematoma jėga bando su manimi susidoroti

Argentinos policijos pareigūnai paviešino vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip nematoma jėga užpuolė vienos gamyklos darbuotoją. Kaip paaiškino pareigūnai, sprendimas paviešinti vaizdo įrašą buvo priimtas tada, kai nepavyko išsiaiškinti kas yra kaltas dėl užpuolimo.

Vieno fabriko saugumo kameros nufilmavo, kaip du darbuotojai per naktinės pamainos pertrauką išėjo į lauką. Nukentėjusysis kalbėjo telefonu kai staiga ji kažkas parbloškė ant žemės ir pradėjo tempti tolyn.
„Kalbėjau telefonu kai mane tiesiog kažkas išvertė iš kojų. Viskas vyko labai greitai, net nesupratau kas atsitiko“, – vietos žurnalistams pasakojo Amando Gonzalezas.
 
„Tiesiog pajutau kaip kažkas mane pradėjo tempti tolyn. Nukritau į balą ir bandžiau rasti už ko užsikabinti, tačiau nesėkmingai. Buvo baisu, kadangi nemačiau kas tai daro, jaučiau tarsi nematoma jėga bando su manimi susidoroti“, – pasakojo jis.
Gonzalezui bandė padėti kitas fabriko darbuotojas kuris tuo metu laukė rūkė, tačiau išgąsčio apimtas kolega nesugebėjo niekaip padėti nukentėjusiam.
 
Vėliau vaizdo įraše matoma, kaip kažkas sviedė Gonzalezą per duris į gamyklos vidų kur juo pasirūpino gamyklos medikai.
 
Amando patyrė kojos lūžį, galvos traumą, taip pat buvo stipriai sumušta ranka. Gydymas trūko net kelis mėnesius, tačiau per tą laikotarpį policija taip ir nesugebėjo atsakyti kas užpuolė darbuotoją.
 
„Tai vienas iš tų įvykių kai mes nežinome kaip tai paaiškinti. Jeigu viskas nebūtų nufilmuota, niekuomet nebūtume patikėję, kad tai įvyko“, – sakė pareigūnas tiriantis šį įvykį.
 
  

Žymos: Argentina, paranormalūs reiškiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.