Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2017-08-29

Kinija šokiruota: negali paaiškinti paranormalaus įvykio gatvėje

  
Kinija šokiruota: negali paaiškinti paranormalaus įvykio gatvėje
© youtube.com kadras.
Vaikiną partrenkė nematomas objektas.
Nematomas objektas įsirėžė į gatve einantį vaikiną ir dingo

Kinijos visuomenė susirūpinusi po įvykusio mįslingo atsitikimo, kai jauną vyrą gatvėje parbloškė nematomas objektas. Visą incidentą užfiksavo miesto stebėjimo kameros.

Rugpjūčio 22 diena, Kinijos provincijoje, einantį gatve 22-metį kažkas nubloškė. Iš pradžių buvo manyta, kad vyriškį parbloškė saugaus greičio nepaisęs vairuotojas, tačiau kai policijos pareigūnai patikrino vaizdo, kuriame buvo užfiksuotas šis incidentas, negalėjo patikėti savo akimis.
Miesto stebėjimo kameroms dėl neaiškios priežasties nepavyko nufilmuoti avarijos kaltininko. Objektas, kuris parbloškė vaikiną buvo nematomas.
 
„Norėdami sužinoti įvykio detales, turėjome peržvelgti ką nufilmavo kameros. Nors kameros mums turėjo padėti, jos tik dar daugiau uždavė klausimų“, – sakė Kinijos provincijos pareigūnas.
 
Vaizdo įrašė užfiksuota kaip nematomas objektas įsirėžė į gatve einantį vaikiną ir dingsta. Smūgis buvo toks, kad 22-metis kelis metrus pakilo į orą. Nuo smūgio jam lūžo dubens kaulas ir kairė koja.
 
„Kol kas mes negalime nustatyti kas tai buvo per objektas. Iš vos pastebimų kontūrų, mes matome, kad tai į automobilį panaši transporto priemonė, tačiau nežinome kodėl ji nebuvo matoma vaizdo kameroms.“, – į žurnalistų klausimus atsakinėjo už vaizdo įrašų analizes atsakingas ekspertas.
 
Internautai spėlioja, kad tai galėjo būti kažkokio slapto Kinijos vyriausybės nematomos važiuojančios transporto priemonės prototipas.
 
  

Žymos: Kinija, paranormalūs reiškiniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bronius buvo vedęs du kartus, ir abu – nelaimingai: pirmoji žmona nuo jo pabėgo, o antroji – ne...