Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2018-01-17

Medicinos daktaras: „Žmogaus sąmonė po mirties funkcionuoja“

  
Medicinos daktaras: „Žmogaus sąmonė po mirties funkcionuoja“
© pixabay nuotr.
Diskusijos, kad žmogaus egzistavimas po mirties nesibaigia, vyksta kone visą žmonijos istoriją.
Aš tik noriu pasakyti, kad ne viskas šiame pasaulyje yra aišku ir žinoma

Ar egzistuoja kažkas po mirties? Ar mūsų sąmone kažkur persikelia? Ar tiesiog užmiegame ir mūsų gyvenimas pasibaigia? Šie klausimai kankina daugelį žmonių. Dažniausiai manoma, kad apie tai kalba tik religijos, tačiau mažai kam žinoma, jog medikai puse lūpų apie tai irgi kalba.

Medicinos atstovai dažnai susiduria su tuo, ko patys negali paaiškinti, bet labai retai jie drįsta apie tai viešai prabilti, kadangi bijo dėl savo ateities darbe.
Tačiau žinomas JAV medikas Samas Parnia tvirtina, kad negalima ignoruoti akivaizdžių faktų ir medicinos atstovai privalo garsiai apie tai kalbėti.
 
 
Medicinos daktaras Samas Parnia iš Niujorko teigia įrodęs, kad žmogaus sąmonė po mirties vis tiek funkcionuoja. Kokiu būdu ji tai daro kol kas nežinoma.
 
S. Parnia kartu su savo komanda kelis metus tyrė žmonių, kuriems buvo atsitikusi klinikinė mirtis potyrius.
 
„Šie žmonės, nors ir buvo mirę, galėjo detaliai atpasakoti viską kas dėjosi palatoje tuo metu, kai juo gaivino medikai. Jie ne tik viską matė, tačiau ir girdėjo. Ir viską suprato nepaisant to, kad jų smegenys nefunkcionavo“, – žiniasklaidai pasakojo medikas.
 
Šią informaciją patvirtina ir ligoninės personalas, kurie stebėjo viską iš šalies.
„Aš nebijau viešai apie tai kalbėti. Ši informacija netrukdo man ir toliau gelbėti žmonės. Aš tik noriu pasakyti, kad ne viskas šiame pasaulyje yra aišku ir žinoma“, – sakė viešai prabilti nusprendęs JAV gydytojas.
 
Visai neseniai mokslininkams iš Kanados pavyko užfiksuoti smegenų veiklą po to, kai buvo paskelbta, kad žmogus kliniškai yra miręs. Kol kas mokslininkai negali paaiškinti kodėl tai vyksta ir kokią informaciją smegenys tuo metu apdoroja.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Žmonės, pomirtinis gyvenimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kokia didžiausia bausmė gresia už dvipatystę? Dvi uošvės!