Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2017-08-13

Padangėje – nepaaiškinamas reginys

  
Padangėje – nepaaiškinamas reginys
© youtube.com kadras.
Užfiksuoto vaizdo negali paaiškinti įvairių sričių specialistai

„Ugnies kamuolys iš dangaus“, „Dievo ženklas“, „krentantis ateivių erdvėlaivis“, „meteoras“, – versijų ką pavyko nufilmuoti virš Naujosios Zelandijos buvo įvairių, tačiau kol kas net mokslininkai negali atsakyti kas būtent krito iš dangaus.

Liepos 31 d. virš Manurewa miestelio (Naujoji Zelandija) pasirodė krentantis objektas, kuris po savęs paliko didelę rūko uodega. Tokį reginį pirmą kartą savo gyvenime matė ne tik miesto gyventojai, tačiau ir meteorologai.
Nors iš pradžių buvo manoma, kad tai greičiausiai meteoras, tačiau po to, kai dideliu greičiu krentantis objektas „sustojo“ danguje, meteoro versija buvo greitai atmesta.
 
Šalies kariuomenė patikino, kad liepos 31 d. virš Manurewa miesto nebuvo atliekami jokie kariniai bandymai.
 
„Tokį reiškinį mačiau pirmą kartą per savo karjerą“, – žurnalistams teigė vietos meteorologas.
 
Kol kas net mokslininkai negalėjo atsakyti kas krito iš dangaus. Aišku tik viena, kad tas objektas tikrai ne gamtos kūrinys.
 
Tuo tarpu ufologų asociacija rimtai svarsto scenarijų, kad paslaptingas objektas galėjo būti su techniniais nesklandumais susidūręs ateivių erdvėlaivis, kuris vėliau greičiausiai stabilizavo padėtį.
 
„Pasaulyje jau ne vienas aukšto rango kariškis viešai pareiškė, kad Žemę lanko būtybės iš kitų planetų. Todėl negalime atmesti net tokios iš pirmo žvilgsnio fantastiškos versijos, kad tai galėjo būti krentantis NSO“, – tvirtino Maxas Alechanras.
Tuo tarpu vieni skeptikai tvirtina, kad tai greičiausiai viso labo krentantis dangaus žibintas, o kiti teigia, kad tai gali būti naikintuvas. Bet tokia versija abejoja buvęs JAV pilotas Michelas Oschildas. Pasak jo, skrendant tokiu dideliu greičiu, staiga sustoti ir pakeisti skrydžio kryptį negali joks pasaulio naikintuvas.
 
Vaizdo įraše žemiau matome kaip paslaptingas objektas akimirksniu sustoja (2:40 min.) ir greitai pakeičia judėjimo kryptį.
 
  

Žymos: NSO, Naujoji Zelandija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, vedei?
– Taip.
– Na ir?
– Gerti ir rūkyti negalima.
– Gailiesi?
– Ne. Gailėtis irgi negalima.