Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-26

Rytų horoskopas 2019

  
Rytų horoskopas 2019
© pixabay.com

Rytų astrologai pranašauja ramius 2019-uosius metus. Ypač seksis tiem, kurie gimę Kiaulės (Šerno) metais. Šie žmonės pasižymi ramiu , geraširdžiu ir sąžiningu būdu. Jie būna nuoširdūs ir taktiški. Jie galės išlošti loterijoje ir išspręsti savo finansines problemas. Į smulkias nesėkmes derėtų žiūrėti su humoru kaip į menkas kiaulystes, būdingas metų globėjai.

Rytų astrologai pranašauja ramius 2019-uosius metus. Ypač seksis tiem, kurie gimę Kiaulės (Šerno) metais. Šie žmonės pasižymi ramiu , geraširdžiu ir sąžiningu būdu. Jie būna nuoširdūs ir taktiški. Jie galės išlošti loterijoje ir išspręsti savo finansines problemas. Į smulkias nesėkmes derėtų žiūrėti su humoru kaip į menkas kiaulystes, būdingas metų globėjai. 2019-ieji metai visiems turėtų būti gana emocingi, bet, apskritai paėmus, teigiami.
Mat Kiaulė pagal Rytų horoskopą užbaigia 12 gyvūnų ciklą ir surenka iš visų po truputį jiems būdingų emocijų. Įdomu tai, kad kiekvieniems Kiaulės metams priskiriamos savitos charakteristikos, pavyzdžiui, *1911, 1971 metus globojo Metalinė kiaulė, *1983, 1923 – Vandeninė kiaulė, *1935, 1995 – Medinė kiaulė, *1947, 2007 – Ugninė, *1959, 2019 – Žemiškoji Kiaulė. Naujųjų metų sutikimui reikia rimtai ir atsakingai ruoštis iš anksto, pasirūpinant ne tik tinkama apranga, maistu, bet ir mintimis bei nuotaika. Jeigu šventė bus smagi ir nuoširdi, metų globėja Kiaulė palaikys jus visus metus. Kas laukia mūsų 2019 metais pagal Rytų horoskopą?
 
ŽIURKĖ Gimimo metai: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 Po Žiurkės ženklu gimusiems žmonėms 2019-ieji metai žada būti stabilūs. Didesnės sėkmės gali sulaukti kūrybinių profesijų atstovai. Metų šeimininkė, Kiaulė, vertina Žiurkės atsidavimą, darbštumą bei išradingumą, todėl šio ženklo atstovus sėkmė lydės plėtojant jau pradėtus darbus, arba pradedant kažką naujo, tačiau labai ryškių pasiekimų ar lemtingų įvykių galima tikėtis tik metų pradžioje.
 
Šiuo laikotarpiu priimti svarbūs sprendimai gali būti reikšmingi ateityje. Sėkmė nuo jūsų gali nusisukti tuo atveju, jeigu užsibrėžtų tikslų sieksite agresyviais arba itin rizikingais būdais. Daugeliui ženklo atstovų asmeninis gyvenimas tekės įprasta vaga. Jeigu jau radote savo antrąją puselę, tikėtina, kad santykiai vystysis lengvai ir sklandžiai, tik besiskiriančioms poroms laikas nėra palankus. Vieniši ženklo atstovai turėtų apsidairyti aplink. Ar tarp pažįstamų veidų tikrai nėra nei vieno asmens, su kuriuo norėtumėte užmegzti rimtesnius santykius? Jeigu toks žmogus yra, turite nebijoti žengti pirmą žingsnį, parodyti, kad jam simpatizuojate.
 
JAUTIS Gimimo metai: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021 Gimusieji Jaučio metais turėtų pasiruošti šiek tiek aktyvesniam ir sudėtingesniam savo gyvenimo etapui. Nors atrodys, kad Kiaulės metais gyvenimas teka įprasta vaga, bus situacijų, kuriose turėsite pademonstruoti tvirtą charakterį, ryžtą ir užsispyrimą, turėsite apginti savo arba jums artimų žmonių interesus. 2019 metų horoskopas pataria Jaučiui per daug neatsipalaiduoti, neapleisti savo tikslų, siekių, kad nepaleistumėte iš rankų savo sėkmės. Tvyranti įtampa gali kelti konfliktus namuose, tačiau tai nebus nuolatinė būsena, o tik atskiri laiko tarpsniai. Jeigu jau turite antrąją puselę, išgyvensite jausmų atšilimą. Daugelis vienišų, po Jaučio ženklu gimusių žmonių, 2019 metais gali sutikti savo gyvenimo meilę ir, greičiausiai, toli jos ieškoti nereikės. Jeigu jaučiate simpatiją priešingos lyties asmeniui, parodykite jam tai, imkitės iniciatyvos patys ir nebesidairykite į šalis ieškodamas idealo, nes galite likti nesuprasti. Pagalvojęs, kad nekelia Jums jokių emocijų, naujoji simpatija gali pasitraukti.
TIGRAS Gimimo metai: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022 Gimusieji Tigro metais 2019-aisiais su didelėmis problemomis susidurti neturėtų. Kiaulės metai atneš į Tigro gyvenimą daugiau teigiamų dalykų, negu neigiamų. Žinoma, bus ir sunkumų, ir liūdesio akimirkų, bet metų šeimininkė padės Tigrui viską išgyventi be streso, ir didelių pastangų. Daugelis Tigrų bus kupini idėjų, kaip papildyti piniginę ir čia gali pakišti koją tik tinginystė arba nesugebėjimas susikoncentruoti bei atlikti pradėtą darbą iki galo. Taip pat turėtumėte pasistengti palaikyti šiltus ir nuoširdžius santykius su aplinkiniais, nes geriausių rezultatų Kiaulės metais sulauksite iš bendradarbiavimo ar komandinės veiklos. Meilės srityje 2019 metai žada daug flirto ir romantikų akimirkų.
 
Būsite žavūs, viliojantys, netrūks pasitikėjimo savimi, kas it magnetas trauks priešingąją lytį. Jeigu esate vieniši, tikėtina, kad 2019 metais įvyks lemtingas susitikimas su žmogumi, kuris taps jūsų gyvenimo dalimi. Jeigu jau radote savo antrąją puselę ir kurį laiką bendraujate, vertėtų pagalvoti apie naują santykių etapą.
 
TRIUŠIS (KATINAS) Gimimo metai: 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023 Nors 2019 metai nebus idealūs, Triušis, iš metų šeimininkės Kiaulės, gali tikėtis palaikymo visose gyvenimo srityse. Situaciją apsunkins tai, kad Triušis bus linkęs į kraštutinumus, dažnai kažkuo nepatenkintas, be rimtos priežasties. Sunkumų gali kilti santykiuose su kolegomis ar verslo partneriais. Tačiau Kiaulės metais bus apstu ir smagių įvykių bei gerų emocijų, be to turėsite galimybę padidinti savo pajamas. Sėkmę neš atkaklumas ir sunkus darbas.
 
Gali kilti noras iš pagrindų keisti savo gyvenimą, tačiau skubėti nevertėtų. Apgalvokite visas galimybes ir tik tada, kai būsite visiškai tikri savo pasirinkimu, imkitės veiksmų. 2019 metais, Triušio (Katino) metais gimę žmonės daugiau mąstys apie savo asmeninį gyvenimą. Norėsite pastovumo, stabilumo, šilumos, būsite linkę įsipareigoti ar net kurti šeimą. Asmeninis Triušio gyvenimas bus kupinas gerų emocijų. Patarimas: priimkite mylimą žmogų tokiu, koks jis yra, su visais jo pliusais ir minusais, tai suteiks ramybę ir harmoniją jūsų santykiams.
 
DRAKONAS Gimimo metai: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 2019 metai Drakonui nebus labai lengvi, tačiau tikrai įdomūs. Drakono metais gimę žmonės galės įtakoti vienus ar kitus aplink juos vykstančius procesus, tad iš dalies valdys situaciją, tačiau dėl to turės prisiimti daugiau pareigų ir atsakomybės. Metai tinkami pradėti savo verslą, o jeigu jį jau turite, vertėtų pagalvoti apie plėtrą ir imtis ryžtingų veiksmų. Svarbiausia viską atidžiai analizuoti ir planuoti. Apskritai, sėkmę Kiaulės metais Drakonui atneš planavimas iki smulkmenų. Finansinė padėtis turėtų būti stabili ir net gera, daliai Drakonų pavyks sutaupyti. 2019 metais iš jūsų gyvenimo gali pasitraukti nereikalingi žmonės, atlaisvindami vietą naujoms pažintims, kurios nuspalvins jūsų gyvenimą ryškesnėmis spalvomis.
 
Didžiausios permainos Drakono meilės reikaluose tikėtinos 2019 metų pradžioje. Jos gali turėti visokių atspalvių. Gal su savo išrinktuoju, dėl kažkokių priežasčių, nuspręsite pasukti skirtingais keliais, arba atvirkščiai, nuspręsite gyventi kartu, susisaistyti santuokos saitais ar net susilaukti vaikelio. Vieniši Drakonai Kiaulės metais turės galimybių užmegzti ilgalaikius santykius. Tik nelaukite, kol patinkantis žmogus jus užkalbins, imkitės iniciatyvos patys, kitaip galite praleisti puikią progą džiaugtis gyvenimu dviese.
 
GYVATĖ Gimimo metai: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 2019 metais po Gyvatės ženklu gimę žmonės labiausiai bus įnikę į šeimyninius, namų rūpesčius. Tikėtina, kad dalį šio ženklo atstovų dar metų pradžioje aplankys gandrai. Taip pat gali būti, kad nuspręsite įsigyti augintinį, kurio priežiūra pareikalaus iš jūsų nemažai laiko ir papildomų išlaidų. Tai gali šiek tiek paploninti piniginę. Dalis Gyvačių norės išsiskirti iš minios, įgys daugiau pasitikėjimo savimi. Siekiantys karjeros gali būti paaukštinti pareigose. Lemtingi Kiaulės metai gali būti tiems ženklo atstovams, kurie jau seniai svajoja išvykti į kitą miestą ar net šalį.
 
Dabar metas tokiems sprendimams itin palankus. Vieniši ženklo atstovai naujoje vietoje gali surasti savo gyvenimo meilę. 2019 metais Gyvačių šeimose vyraus supratimas ir ramybė. Jausite santykių šilumą ir harmoniją. Jausite, kad ryšys tarp jūsų gilėja, lyg ir geriau pradedate suprasti vienas kitą, labiau stengiatės vienas dėl kito. Kiaulės metai paliks daug nepamirštamų prisiminimų. Daugeliui Gyvačių 2019 metais santykiai su antrąja pusele pereis į kitą lygį. Pradėsite gyventi kartu ar nuspręsite kurti šeimą, susilaukti vaikelio.
 
ARKLYS Gimimo metai: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 Darbštuoliams Arkliams metų šeimininkė, Geltonoji Žemės Kiaulė, žada sėkmingus 2019 metus. Metai bus produktyvūs, labai tikėtinas svaiginantis šuolis į karjeros aukštumas, bet tai ne visiems šio ženklo atstovams gali išeiti į gerą. Padidėjusi atsakomybė pareikalaus daugiau jūsų laiko, dėl ko nebus patenkintas jūsų mylimas žmogus arba artimieji. Susidariusi situacija gali kelti įtampą ir konfliktus tarp artimų žmonių. Ir visgi daugumas Arklių Kiaulės metais gali įgyvendinti savo svajones ir susikurti tokį gyvenimą, kokio jau seniai trokšta. Esate jautrūs pokyčiams, todėl galite jausti vidinį nerimą, tačiau jaudintis neverta. Metų šeimininkė, Geltonoji Žemės Kiaulė, padės išspręsti visas iškylančias problemas gana lengvai, tad labiau pasitikėsite savimi ir jums viskas seksis.
 
Šeimą turintys Arkliai 2019 metų pirmąjį pusmetį turėtų praleisti gana ramiai. Tačiau tikėtina, kad būsite tiek užsiėmę darbais, kad santykiai su partneriu gali nepastebimai atvėsti. Nepamirškite skirti laiko mylimam žmogui, kartkartėmis palepinkite jį dėmesiu, romantiška vakariene ar smagia išvyka, kad esant tokioms aplinkybėms neatitoltumėte vienas nuo kito. Jeigu dar nesutikote savo žmogaus, tai gali įvykti antroje 2019 metų pusėje. Šiuo metu užsimezgęs romanas gali peraugti į rimtus, ilgalaikius santykius ir baigtis tvirta santuoka. Jeigu kasdienybėje būsite susikoncentravę tik į darbus, rizikuojate pražiopsoti savo laimę.
 
OŽKA (AVIS) Gimimo metai: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 Geltonosios Žemės Kiaulės metai daugeliui Ožkų gali būti nelengvi. Bėda ta, kad niekas jiems nebus duodama veltui. Rezultatai priklausys nuo to, kiek darbo ir pastangų bus įdėta. Deja tik maža dalis Ožkos ženklo atstovų bus darbštūs, ryžtingi ir užsispyrę, visi kiti bus linkę tinginiauti, arba neišnaudos visų galimybių ar gebėjimų. Tad jeigu tikitės karjeros šuolio, Kiaulės metais teks dėl to labai pasistengti. Kūrybinių profesijų atstovams bus kiek lengviau, nes juos aplankys įkvėpimas.
 
Būtinai tuo pasinaudokite. Net jeigu ir nesiseks, Ožkų finansinė padėtis turėtų būti stabili. Meilės reikaluose tyla ir ramybė. Daugelis šeimą turinčių Ožkų tiesiog plauks pasroviui. Jeigu dar neradote „savo žmogaus“, labiau tikėtina, kad tai nutiks 2019 metų pirmoje pusėje, tačiau tik tuo atveju, jeigu esate pasirengę įsileisti meilę į savo širdelę. Toms Ožkoms, kurios gyvena praėjusių santykių prisiminimais, greičiausia nepavyks užmegzti stipraus ilgalaikio ryšio. Antroje 2019 metų pusėje tikėtinas aistringas bet trumpas romanas darbe. Deja jūsų meilės objektas greičiausiai bus įsipareigojęs. Būkite atsargūs, tokie santykiai ne tik neturi ateities, bet ir gali pakenkti jūsų karjerai ir reputacijai.
 
BEŽDŽIONĖ Gimimo metai: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 2019 metai atneš Beždžionėms ne vieną laimėjimą įvairiose gyvenimo srityse. Metų šeimininkė, Geltonoji Žemės Kiaulė, padės joms realizuoti savo artimiausius planus ir svajones. Kiaulė, mėgsta aktyvius, energingus ir tikslo siekiančius Beždžionės ženklo atstovus, todėl kantriai globos, net pakęsdama jų išdaigas. Geriausias metų laikotarpis prasideda vasarą. Turėsite galimybę užmegzti pažintį su veikliu ir įtakingu žmogumi, kuris gali vienaip ar kitaip pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę.
 
Dalis Beždžionių keis darbą. Metų pabaigoje tikėtinas kilimas karjeros laipteliu. Kartais bus sunku, norėsite viską mesti, tačiau jūs negalite pasiduoti. Tiesiog būkite kantrūs, pamirškite visas praeities nesėkmes ir niekada nesidairykite atgalios. Jausite didelį palaikymą iš artimųjų ir draugų. Kiaulės metai, į Beždžionės asmeninį gyvenimą įneš daugiau laimės ir meilės kupinų akimirkų. Labiau pasitikėsite savimi, jausitės geidžiami ir reikalingi. Apdovanokite savo antrąją pusę dėmesiu, rūpinkitės ja ir Jums bus atsakyta tuo pačiu. Vieniši Beždžionės ženklo atstovai mėgausis laisve ir naujais romanais. Būsite žavūs, šmaikštūs ir nesunkiai apsuksite galvą ne vienam priešingos lyties asmeniui. Taigi, turėsite iš ko rinktis.
 
GAIDYS Gimimo metai: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 Neblogi Kiaulės metai laukia po Gaidžio ženklu gimusių žmonių. Sėkmė juos lydės, tačiau koją gali pakišti per didelis Gaidžio užsispyrimas ir noras aprėpti per daug. 2019-aisiais išloš tie ženklo atstovai, kurie sugebės į visus iškylančius sunkumus reaguoti ramiai ir užtikrintai. Jeigu tikslų sieksite su jums įprastu užsispyrimu, labai tikėtina, kad susidursite su dideliu pasipriešinimu. Tai tik kels konfliktus, bet nespręs problemų. Turite bet kokioje situacijoje išlikti ramūs, išmokti ieškoti kompromisų, tuomet jūsų reikalai sklandžiai judės į priekį. 2019 metais Gaidžio ženklo atstovui netrūks dėmesio iš aplinkinių, užmegsite malonias ir naudingas pažintis. Vertėtų pagalvoti apie tobulėjimą savo srityje, kvalifikacijos kėlimą ar nuosavo verslo kūrimą. Po Gaidžio ženklu gimę žmonės 2019 metų pradžioje jausis truputėlį vieniši ar neįvertinti. Santykiuose su partneriu jaus įtampą.
 
Pavasario pradžioje situacija meilės srityje keisis į gerąją pusę. Atsiras daugiau tarpusavio supratimo, šiltų jausmų. Ypatingai romantiškai nusiteikę būsite balandžio mėnesį. Jeigu esate vieniši, šiuo laikotarpiu gali užsimegzti artimi santykiai su priešingos lyties asmeniu. Net dalis antrąją pusę turinčių Gaidžių, gali neišvengti aistros pinklių
 
ŠUO Gimimo metai: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018 Tai Jūsų metai, žadantys teigiamus pokyčius daugelyje gyvenimo sričių. 2019 metais nebejausite įtampos ir streso, kuriuos jautėte pastaruoju metu. Esate darbštūs, tačiau dažnai priimate skubotus, neapgalvotus sprendimus. Geltonosios Žemės Kiaulės metais prieš kažką darant turėtumėte pagalvoti du kartus, pasverti visus už ir prieš ir tik tada priimti galutinį sprendimą. Tada metai prabėgs lengvai ir nerūpestingai. Kiaulės metai, tai geras laikas keisti gyvenamąją vietą, susirasti geresnį darbą ar siekti karjeros aukštumų. Jums daug kas pavyks be didelių pastangų.
 
Sunkumų bus ir ne visi sumanymai pasiteisins, tačiau nusiminti neverta. Vėliau suprasite, kad iš to, kas atrodytų nepavyko, vis tiek turėjote vienokios ar kitokios naudos. 2019 metų pavasarį ir vasarą Šuns ženklo atstovų asmeniniame gyvenime kunkuliuos aistros. Vienišiai pasiners į meilės nuotykius. Romanai bus aistringi, tačiau trumpi. Tik antroje metų pusėje galite sutikti žmogų, su kuriuo skirtis nebenorėsite. Daugelio Šunų santykiai su antrąja pusele 2019 metais pereis į kitą lygį. Pradėsite gyventi kartu, nuspręsite kurti šeimą ar susilaukti vaikelio, kuris gali atkeliauti į šį pasaulį jau antroje metų pusėje..
 
KIAULĖ Gimimo metai: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019 Metų šeimininkė Kiaulė myli ir palaiko savus, tad Kiaulės metais gimusiems ji suteiks galimybių išreikšti save ir kurti savo gyvenimą tokį, kokiu norite jį matyti. 2019-ieji metai palankūs dirbantiems įvairiose srityse, be to, galėsite pasidžiaugti praėjusių metų darbo vaisiais. Problemų susikurs tik tie ženklo atstovai, kuriuos užvaldys tingulys arba agresija. Taip pat nevertėtų piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais, metų šeimininkė, Kiaulė, to netoleruos. Tikėtina, kad 2019 metais išplėsite draugų ar bendraminčių ratą. Metai tinkami užbaigti pradėtus darbus, plėtoti bendradarbiavimo ryšius ar kelti kvalifikaciją.
 
Be to, nepamirškite, kad tai puikus laikas įgyvendinti savo troškimus, tad ne tik svajokite, bet ir darykite! Šeimoje gyvenantys Kiaulės ženklo atstovai visus metus džiaugsis harmoningais santykiais. Visgi nereikėtų pamiršti kartais pakurstyti meilės ugnį romantiška vakariene ar neužmirštama kelione dviese. Na o vienišiams tikėtinos malonios pažintys toli nuo namų. Šaltinis: 2019-god.com ir Horoskopai.Patarimupasaulis.lt
  

Žymos: horoskopas, zodiako ženklai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas psichiatrijos skyriuje:

„Pacientų nuomonė gali nesutapti su medicinos personalo nuomone.“