Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-05-21

Šios savaitės horoskopas

  
Šios savaitės horoskopas
© tiesa.com

Pavasario pabaigoje dauguma Zodiako ženklų pasijus ramesni, visai atsikratę šaltojo sezono depresinių nuotaikų ir kupini naujos energijos. Saulės poveikis visiems išeis į naudą.

AVINAS
 
(03 21–04 20)
Savaitė kaip savaitė, tačiau tai, kas paprastai sekasi gana lengvai, dabar gali pareikalauti didesnių pastangų. Greičiausiai jausite vidinį nerimą, bet tai normalu esant tokiai padėčiai. Savaitgalį gali apimti melancholiška nuotaika.
 
JAUTIS
 
(04 21–05 20)
 
Kad ir kas nutiktų šią savaitę, pirmiausia būkite sąžiningi patys su savimi, klausykite savo širdies ir elkitės ne prieš savo valią. Antroje savaitės pusėje palanku užbaigti seniai pradėtus darbus ar užduotis. Savaitgalį gali kilti didelis noras išlaidauti. Susiimkite, pinigus leiskite protingai.
 
DVYNIAI
 
(05 21–06 21)
Kuo didesnis bus jūsų noras ir užsispyrimas kažką padaryti, tuo daugiau kliūčių iškils. Kiek sėkmingesnė savaitė bus kūrybinių profesijų atstovams. Antroje savaitės pusėje „nepražiopsokite“ naudingo pasiūlymo. Savaitgalį jūsų žavesiui bus sunku atsispirti.
reklama
 
VĖŽYS
 
(06 22–07 22)
 
Kliūčių ir konfliktų lydima savaitė, pareikalausianti iš jūsų ištvermės ir kantrybės. Įtampa ir nepasitenkinimas santykiuose su kolegomis, vadovybe ar mylimaisiais. Visgi jeigu sugebėsite suvaldyti savo emocijas, pasekmių gali ir nebūti. Savaitgalis bus ramus, net romantiškas.
 
LIŪTAS
 
(07 23–08 23)
 
Pirmoje savaitės pusėje gali kilti problemų dėl priešiškai nusiteikusių kolegų ar vadovybės. Nesivelkite į ginčus ir bevertes diskusijas, rezultato nepasieksite, tik nervus pagadinsite. Antroje savaitės pusėje kažkas jus gali stengtis įtraukti į įvairias intrigas. Gerai pagalvokite, ar verta?
 
MERGELĖ
 
(08 24–09 23)
 
Visiškos sėkmės savaitė ir netgi nedideli nesusipratimai negalės jos sugadinti. Pagaliau atsiras galimybių įveikti ar apeiti seniau iškilusius sunkumus ir taip užbaigti strigusius darbus. Savaitgalis palankus meilei ar šeimyninei idilei.
 
SVARSTYKLĖS
 
(09 24–10 23)
 
Būsite itin aktyvūs, dalyvausite aplinkinių reikaluose. Darbe galite sulaukti nedidelių pergalių. Savaitė taip pat sėkminga meilei ir asmeniniams santykiams. Savaitgalį jūsų dėmesio gali pareikalauti maži vaikų rūpesčiai.
 
SKORPIONAS
 
(10 24–11 22)
 
Savaitė itin palanki visuomeninei veiklai bei darbo santykiams plėtoti. Taip pat sėkmė lydės sprendžiant įvairius oficialius reikalus. Antroje savaitės pusėje tikėtinos malonios ir perspektyvios pažintys. Savaitgalį gali kilti konfliktas su artimu žmogumi.
reklama
 
ŠAULYS
 
(11 23–12 21)
 
Šios savaitės pastangos veltui nepraeis, pasieksite puikių rezultatų, arba būsite įvertinti, priklausomai nuo to, kiek darbo įdėjote. Galite sulaukti netikėtų pasiūlymų, malonių staigmenų ar net dovanų. Be to, kūrybinis potencialas bus labai didelis, tad gali kilti naujų idėjų, planų, kuriuos vertėtų pradėti įgyvendinti nedelsiant.
 
OŽIARAGIS
 
(12 22–01 20)
 
Pagaliau atsikvėpsite nuo rūpesčių, akivaizdu, kad mažais žingsneliais judate pirmyn, ne atgal. Nors iš prigimties esate lyderis ir dažniausiai kitus žmones vedate paskui save, šiuo metu jūsų poelgiams ir reikalams didelę įtaką darys aplinkiniai.
 
VANDENIS
 
(01 21–02 19)
 
Gana sudėtingai klostysis darbo ar verslo reikalai, tačiau spartesnio jų judėjimo kažin ar artimiausiu metu galite tikėtis. Antroje savaitės pusėje jūsų dėmesio pareikalaus, šeimos, namų ar artimųjų problemos. Savaitgalius palankus naujoms pažintims ir meilei.
 
ŽUVYS
 
(02 20–03 20)
 
Šią savaitę bus nelengva išsaugoti sklandžius santykius su aplinkiniais. Nesiginčykite, nesipriešinkite svetimai nuomonei, geriau išklausykite ir pabandykite suprasti kito žmogaus mintis. O jeigu nesupratote, tiesiog numokite ranka.
 
ŠALTINIS:ALFA.LT
  

Žymos: Savaitės Horoskopai, zodiako ženklai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Mokytoja sako:
– Petriuk, kai pasakoju apie beždžiones, žiūrėk ne pro langą, o į mane!