Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-07-18

Jogos principai, vedantys į laimingą gyvenimą

  
Jogos principai, vedantys į laimingą gyvenimą Jogos principai – raktas į laimingą pilnavertį gyvenimą.

Egzistuoja tiesa, kad joga nėra tik eilinis sportas kūnui. Be įvairiausių pratimų, saulės sutikimų, stovėjimo žemyn galva, joga tuo pačiu yra ir penas sielai, raktas į laimingą pilnavertį gyvenimą. Jogos principai moko, kaip teisingai elgtis gyvenimo situacijose. Jogai teigia, kad taikydamas šias taisykles, žmogus gali pasiekti laimę.

Būk nuoširdus su kitais
Atviras ir sąžiningas kalbėjimas yra didi dorybė. Kalbėkite tiesą - ne melą (net mažiausi nekalti melai gali sutepti jūsų sąžinę). Nereikia jokių dramatiškų perdėtų efektų ar tikslingai praleistų detalių.

Būk nuoširdus su savimi
 
Kartais žmogus mažiausiai nuoširdus būna pats sau. Pabandykite pažvelgti į save ir savo veiksmus (kad ir kokie jie bebūtų) iš objektyvios trečiojo asmens perspektyvos. Tik atsigręžęs į save, suvoksite už ką nusipelnote paglostymo ar spyrio į užpakalį.
 
Būk sau ištikimas
 
Pažinkite save ir tai, kuo tikite. Svarbiausia, nebijokite pastovėti už savo įsitikinimus, o ne kitų primestas tiesas.
Rūpinkis savo kūnu
 
Įsitikinkite, kad maitinate savo kūną švariu, pilnaverčiu ir sveiku maistu. Labai svarbu įsiklausyti į organizmo poreikius, ir suteikti tai, kas jam iš tiesų reikalinga – šilta vonia, joga, miegas? Jūsų kūnas tikrai turėtų būti jūsų šventykla!
 
Neskaudinkite žmonių, kuriuos mylite ir netgi tų, kurių nekenčiate
 
Žinoma, nereikėtų veltis į baro muštynes ar panašius dalykus, sukeliančius kūnišką skausmą. Bet svarbiau - neužgauti žmonių kitais būdais - kenksmingais žodžiais, apkalbomis, mintimis ar veiksmais. Ir tai taikoma visiems - tiems, kuriuos mylite, svetimiems ir netgi jūsų priešams.
 
Nesisavinkite to, kas priklauso kitam
 
Nesvarbu, ar tai paaukštinimas, pagyrimas, kreditai už gerai atliktą darbą, komplimentas, puiki galimybė, pinigai ant šaligatvio, kad ir kas tai bebūtų – nepasisavinkite to, kas jums nepriklauso.
 
Padėkite kitiems, nieko neprašydami mainais
 
Siūlykite savo pagalbą kitiems, nelaukiant nieko mainais. Tai - gerai karmai. Vieną dieną ir jums gali prireikti pagalbos.
 
Džiaukitės tuo, ką turite
 
Vietoj norų sąrašo pildymo pažvelkite į tai, ką jau turite. Galite net nustebti, koks turtingas esate. Ir kalba eina ne apie pinigus.
 
Nesistenkite lygiuotis į kitus
 
Savęs ir savo gyvenimo lyginimas su kitų jūsų niekur nenuves. Pateksite į aklavietę, kupiną liūdesio. Džiaukitės savo asmenybe, pasiekimais ir gyvenimu.
 
 
 
 
 
  

Žymos: Joga, Laimingas gyvenimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!