Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BuzzFeed.com   |   2016-02-14

36 neįkainojami santykių patarimai

  
36 neįkainojami santykių patarimai Mylėkite save ir visa kita stos į savas vėžes.

Internetinis puslapis BuzzFeed.com savo bendruomenės narių paprašė pasidalinti geriausiais kada nors gautais santykių patarimais. Sulaukta šimtų įvairiausių patarimų. Kai kurie iš jų buvo juokingi, kiti sentimentalūs, o kai kurie absoliučiai kvaili, tačiau tikrai praktiški.

Dalinamės pačiais geriausiais patarimais, kurie padės išsaugoti ilgalaikius santykius.
Praktiški patarimai
 
1. Pripažink, kad suklydai, kai būsi neteisus ir prilaikyk liežuvį, kai žinosi, kad esi teisus.
2. Santykiuose praleisk bent metus, prieš priimdamas kitą rimtą žingsnį. Nesvarbu ar kitas žingsnis būtų persikraustymas gyventi kartu ar sužieduotuvės. Su laiku žmonės keičiasi.
3. Kiekvienuose santykiuose yra dvi dėžutės: viltys ir lūkesčiai.
Pasipiktinimas gali išaugti, įdedant nereikšmingus dalykus į lūkesčių dėžutę (jis turi dovanoti man gėlių, vestis mane į įvairiausias vietas ir t.t.). Šiuos nereikšmingus dalykus sudėkite į vilčių dėžutę ir aiškiai apibrėškite, kas papuolą į lūkesčių dėžutę.
4. Siek. Stipriai siek to, ko trokšti ir nepamiršk atkreipti dėmesio į tai, kas eina su tavimi išvien.
5. Tėtis man pasakė: „Nebūk įdomus, būk susidomėjęs. Pasistenk jos klausytis – tai vienas iš geriausių dalykų, ką gali padaryti. Nustebtum sužinojęs, kiek daug vyrų to nežino“.
6. Čia tau ne filmas, tu esi realus asmuo, tad nesitikėk, kad kiti su tavimi elgsis kaip su žvaigžde.
7. Nesipykite dėl pinigų, nes didelė tikimybė, kad po ginčo vienas kitam būsite pasakę labai negerų dalykų, tuo tarpu banko sąskaitos dydis per tą laiką nebus pasikeitęs.
8. Turėkite skirtingas einamąsias sąskaitas!
Kiekviena pora turėtų turėti bendrą sąskaitą buities reikalams, tačiau atskirą sąskaitą asmeninėms išlaidoms. Sumokėjus visus mokesčius ir atsidėjus pinigų santaupoms, kiekvienam turėtų likti šiek tiek, kad galėtų išleisti savo poreikiams patenkinti.
9. Suradus tinkamą žmogų, atstumas tebus tik laiko klausimas iki kol galėsite būti kartu amžinai.
10. Tėtis man patarė visada stebėti, kaip mano antroji pusė elgiasi su kitais žmonėmis, ypač su padavėjais ar kitais patarnautojais, dar tik prasidedant pažinčiai. Jo nuomone, tai pats geriausias būdas suprasti, koks iš tikrųjų yra žmogus.
11. Nesukurkite šeimos su tokiu žmogumi, kokiu nenorėtume, kad būtų jūsų vaikas.
Šmaikštūs patarimai
12. Kartą kažkas man pasakė: „Įkišk savo pirštą į savo poros nosį ir jei tai sukels tau šleikštulį, vadinasi, tai ne meilė“.
13. Pykdamiesi stenkitės neįžeisti vienas kito, palikite visas nepadorybes seksui.
14. Meilė, tai kaip bezdėjimas – jei neišeina lengvai, tai greičiausiai šiek tiek rimtesnis reikalas.
15. Geriausias patarimas, kokį esu gavusi buvo pasakytas mano mamos: „Mes visi kartais elgiamės kaip šikniai, tačiau tikslas yra surasti tokį šikšnių, kurį galėtum pakęsti“.
16. Atidžiai rinkitės gimines!
17. Kartą mama mane pasisodino priešais save ir labai rimtai tarė: „Pirmieji poroje praleisti metai turėtų būti nepakartojami“. Tai nereiškia, jog visiškai nesipyksite, tačiau neturėtumėte pyktis visą laiką. Jei tavo draugas jau dabar tave daro nelaimingą, tai įsivaizduok, kaip viskas klostytis susituokus, turint du vaikus ir prabėgus keleriems metams. Neskubėk: „Žmonių skoniai keičiasi ir patikėk, žymiai lengviau yra išmesti sofą nei vyrą.
18. Kitapus žolė nėra žalesnė, žolė žalesnė ten, kur ją laistai.
19. Jei tavo vaikinas nuolatos tave priverčia apsiverkti ar nebūtų pats metas susimąstyti – ar vis tiktai jis tavo vaikinas ar svogūnas?
 
Kaip ir kada pyktis
 
20. Atmink, kad tavo vyras liks šalia net ir tada, kai jūsų vaikai išeis iš namų.
21. Jei tave liūdina kažkas, kas po penkerių metų visiškai nebebus reikšminga, neturėtum be reikalo savęs liūdinti.
22. Jei susipykote ir esate piktas – eikite miegoti. Visi mes pavargę ir susinervinę elgiamės kaip subingalviai, tad geriausia suprasti kaip jaučiasi kitas bei išsiaiškinti viską iki galo būtų kitą rytą.
23. Pasibučiuokite kiekvienąkart po barnio.
Tai nebūtinai turi būti ilgas bučinys, užtenka pakštelėjimo. Šis gražus veiksmas reikš, jog išsprendėte ginčą, galite judėti į priekį ir, kad vis dar tebemylite ir branginate savo partnerį.
24. Niekada susipykus neprikišinėkite senų ginčų, senų meilių arba kitų senų problemų, susikoncentruokite ties dabartine.
25. Geriausias patarimas, kokį esu gavusi buvo iš mano močiutės. Kartą jos paklausiau: „Ar po šitiek metų tu ir senelis vis dar tebesate įsimylėję?“ ir ji atsakė: „Taip. Mes susipykstame dėl mažų dalykų tik todėl, kad dėl viso kito sutariame“.
26. Nepaisant to, kaip vienas ant kito būtumėte supykę, visada miegokite vienoje lovoje.
27. Kaip suprasti, kad meilė išblėso? Tą pajusite tada, kai prisiminimai atrodys mielesni nei žmogus, esantis priešais jus.
 
Romantika – tai veiksmažodis
 
28. Padėkokite savo mylimajam už viską, netgi ir už tuos mažus dalykus, kuriuos jis daro dėl jūsų. Jūsų padėka už tai, kad antroji pusė nepatingėjo išimti indų iš indaplovės parodys, kad pastebite jo gerus darbus, suprantate, jog mylimasis stengiasi paversti jūsų namus jaukesniais bei vertinate įdėtas pastangas tiek, kad jus tai taip džiugina, jog net norite garsiai jam už tai padėkoti ir tikrai nepriimate to kaip savaime suprantamo dalyko. Niekam niekada nepabos žodis „ačiū“, juolab, kad jis puoselės namuose dėkingumą. Didelė tikimybė, jog mainais jums bus atsilyginta tuo pačiu.
29. Nepamirškite, jog kiekvienas savo meilę išreiškia skirtingai. Gali būti, jog jūsų ir jūsų partnerio suvokimai skiriasi ir jūs meilės reikalaujate skirtingais būdais.
30. Raskite tokį žmogų, kuris elgtųsi su jumis lyg būtumėte stebuklingas.
31. Kalbėkitės vienas su kitu. Kalbėkite apie viską ir bet ką: tiek apie kvailus dalykus, tiek rimtomis temomis.
32. Mano brolis dvynys ir jo vyras yra patys geriausi. Jie geriausi sutuoktiniai Žemėje.
Aš mėgstu stebėti juos. Mano brolis dvynys studijuoja medicinos mokykloje, tuo tarpu Hubby‘s ruošiasi įgyti mokslo daktaro laipsnį, taigi jie nuolatos labai užsiėmę. Tačiau jie sugalvojo pasimatymus daryti bibliotekoje, o namus jiems padeda tvarkyti nusamdyti žmonės, kurie ateina kartą į mėnesį, juk švariuose namuose lengviau atsipalaiduoti nei netvarkytuose. Jie nuolat kalba apie savo jausmus ir prašo, tai ko jiems prisireikia. Įsimylėjėliai netgi pasikeitė savo baldus – sofą bei fotelį iškeitė į išlankstomą, didesnę sofą, nes jie žino, kaip svarbu yra gulėti prisiglaudus vienas prie kito.
33. Kartą mama man pasakė, jog santuokos paslaptis yra ne įsipareigoti kažkam visam likusiam gyvenimui, tačiau įsipareigoti kiekvieną dieną bandyti tai daryti 100%.
34. Mano senelė siūlo niekada nepamiršti pačios santykių pradžios.
35. Pykitės lyg būtumėte brolis su sese, rūpinkitės bei tvarkykite namus lyg jūsų tėvai, meskite iššūkius lyg būtumėte nepažįstami, juokitės lyg geriausi draugai, mylėkite ir atleiskite lyg seniai nesimatę mylimieji.
36. Mylėkite save ir visa kita stos į savas vėžes.
 
  

Žymos: Meilė, Patarimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis skundžiasi savo draugams:
- Tie rujojantys bei miaukiantys katinai mane visiškai iš kantrybės išvedė! Aš net savo šunį ant jų užsiundžiau...
- Ar sėkmingai?
- Ai, velniop tuos katinus... Gal kam šuniukų reikia?