Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2018-11-29

5 tikrosios priežastys, kodėl moterys nori ištekėti

  
5 tikrosios priežastys, kodėl moterys nori ištekėti
© Instagram nuotr.

Kai moteris sutinka vyrą, kuris atitinka jos pasąmonėje egzistuojantį vyriškų privalumų sąrašą, mano, kad tai partneris visam likusiam gyvenimui.

Klinikinis psichologas Willardas F.Harley savo knygoje „Jo poreikiai, jos poreikiai:“ aprašė vyriškas ir moteriškas priežastis sudaryti santuoką. Anot, jo tokiu aktu moteris siekia patenkinti savo penkis poreikius.

Poreikis Nr. 1. Švelnumas
Moters švelnumo poreikis yra šiek tiek daugiau už paprastą intymumą. Tai švelnus kuždesys į ausį („Tu. mano mažytė...), ir paglostymas per plaukus, ir dėkingas bučinys po sekso, ir mieli SMS. Suprantama, kad „senam kareiviui“ tokios švelnybės neegzistuoja, bet jeigu jis myli moterį, tai jam teks pripažinti, kad jai tai yra svarbu. Ypač „talentingi“ vyrai turi savo švelnių žodžių, kurie jiems patiems patinka, sąrašą ir juo naudojasi.
 
Poreikis Nr.2. Galimybė pasikalbėti   
 
Moterys iš prigimties yra emocingesnės už vyrus. Jos turi stipresnį nuoširdžių pokalbių poreikį. Vyrai kitaip žiūri į bendravimą, jie norėtų elgtis be ceremonijų, nes yra orientuoti į rezultatą. Moteriai nebūtina, kad vyras iškart eitų ir padarytų kažką, kad pakeistų situaciją ar patartų jai. Jai svarbu, kad ją girdėtų, palaikytų, nepaisant nieko, liktų jos pusėje. Moteriai svarbu aptarinėti santykius, žinoti, kad viskas tarp jų yra gerai, niekas nepasikeitė, kad ji kaip ir anksčiau yra geidžiama ir mylima.
 
Poreikis Nr.3. Sąžiningumas ir atvirumas
Tai svarbus žmogiškų santykių kriterijus. Žinoma, šeima – gyvas organizmas, kuris auga ir keičiasi, po susiliejimo periodo seka atsitraukimo etapas. Nepaisant besikeičiančių atšalimo ir traukos periodų, moteris žino, jeigu vyras, kuris anksčiau visada dalijosi su ja įvykiais darbe ir domėjosi jos dienos ir savaitgalio planais, liovėsi tai daryti, tarp jų vyksta kažkas negero. Galbūt vyras paprasčiausiai pavargo, bet moters sieloje įsismelkė nerimas. Ir štai ji jau atidžiau klausosi jo pokalbių telefonu, stengiasi sužinoti, su kuo jis susirašinėja. Suprantama, kad seklio žaidimai niekur nenuveda. O sąžiningumas ir atvirumas – pagrindinės artumo sąlygos, todėl jos reikalingos moteriai kaip oras.
 
Poreikis Nr.4. Finansinis išlaikymas
 
Vyrams šis punktas atrodo labiausiai ginčytinas. Jie mano, kad visas pasaulis – chaosas, o moterys – parsiduodančios ir materialistės. Taip susiklostė nuo neatmenamų laikų ir tokią padėtį palaiko fiziologija. Žmogaus kūdikis gimsta silpnas ir nepasiruošęs gyvenimui kaip gyvūnai. Jam reikia bent trejų metų, kad taptų mažiau priklausomas nuo motinos. Nėštumo metu moteris tampa labai pažeidžiama ir bejėgė – ji negali užsidirbti pinigų kaip anksčiau, aktyviai dalyvauti socialiniame gyvenime, negali prasimaitinti. O motinos instinktas – rimtas dalykas. Moteris nuo jo yra priklausoma. Todėl jai labai svarbu žinoti, kad jos vyras sugebės išlaikyti ją ir palikuonis.
 
Poreikis Nr.5. Vyro įsitraukimas į šeimos reikalus
 
Tai dar vienas labai svarbus veiksnys vyrams. „Aš juk uždirbu pinigus, maitinu šeimą, kada man dar indus plauti ir su vaikais vaikščioti? Sėdi namuose per dienas, kaip tu gali pavargti?“ Daug jaunų ir patyrusių mamų, kurios dar užsiima savo mėgstamu darbu, prisipažįsta, kad svajoja turėti... žmoną, kuri gamintų valgį tris kartus per dieną, tvarkytų, plautų, valytų , skalbtų, vežiotų vaikus į darželį, mokyklą, būrelius ir namo. Dabar, kai socialiniai lyčių skirtumai mažėja, moterys pradėjo vertinti ne amžinai užsiėmusius verslininkus ar stambius valdininkus, o šeimyniškus vyrus ir gerus tėvus, kurie gali ir sauskelnes pakeisti, ir košelę vaikui išvirti, ir pabūti su vaikais ilgiau kaip valandą. Vietoj pabaigos žodžio Ką daryti, jei, perskaitę straipsnį, atlikote savo santykių reviziją ir suvokėte, kad jūsų poreikiai nėra patenkinami? Į šį klausimą galimi du atsakymai. Jeigu vienas poreikis nepatenkinamas, bet užtat patenkinami kiti, tai nieko baisaus. Kitas dalykas, jeigu jums seniai kažkas nepatinka santykiuose, bandote pasikalbėti su vyru, bet neišeina arba apkaltina jus, kad ieškote priekabių. Tokiu atveju galima kreiptis į psichologą. Arba tikėtis, kad anksčiau ar vėliau atsiras toks, kuris patenkins visus poreikius. Svarbiausia, kad moteris suprastų, jog ji sau yra vienintelė ir niekas kitas už ją jos gyvenimo nenugyvens. Šaltinis: Passion.ru
  

Žymos: Santykiai, Meilė, Vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vieną vakarą išgėręs elgeta ėjo pro kapines ir įkrito į iškastą duobę.
Kitą rytą pro tą duobę ėjo kitas pagiringas vyriškis, pamatė tą elgetą ir sako:
– Ar tau viskas gerai?
– Gerai, tik šalta.
– Tai kodėl tada atsikasei?