Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailyrecord.co.uk   |   2017-04-15

Akibrokštas: susituokė nežinodami, kad yra dvyniai

  
Akibrokštas: susituokė nežinodami, kad yra dvyniai
© google nuotr.
Virtinė sutapimų lėmė, kad dvyniai tapo vyru ir žmona.
Kai šią naujieną gydytojas pranešė sutuoktiniams, šie iš pradžių ėmė juoktis.

Vaikų susilaukti negalintys sutuoktiniai medicininių tyrimų metu sužinojo, kad yra biologiniai dvyniai, kurie buvo atskirti ankstyvoje vaikystėje.

Vyras ir moteris, kurių tapatybė neatskleidžiama, susipažino studijuodami koledže. Juos siejo ne tik išorinis panašumas, bet ir gimimo datos – abu gimė tą pačią 1984-ųjų dieną. Tačiau jokių įrodymų, kad draugai galėtų būti net ir tolimi giminaičiai, nebuvo.
Todėl poros draugystė ilgainiui peraugo į rimtesnius santykius, kurie baigėsi vedybomis. Viskas klostėsi kuo puikiausiai, tačiau vieną dieną apvirto aukštyn kojomis kai sutuoktiniai kreipėsi į Misisipės valstijoje (JAV) esančią vaisingumo kliniką, mat moteris negalėjo pastoti.
 
Atlikus tyrimus paaiškėjo, jog vyro ir moters DNR yra pernelyg panašūs, o sužinojęs ir tai, jog sutuoktiniai gimę tą pačią dieną, klinikos gydytojas neabejoja – kad vyras ir moteris yra biologiniai dvyniai.
 
Kai šią naujieną gydytojas pranešė sutuoktiniams, šie iš pradžių ėmė juoktis ir paaiškino, kad jų panašumas ir bendra gimimo data – tik sutapimas, tačiau kai medikas įspėjo nejuokaujantis, situacija pasikeitė.
 
Pasirodo, dvynių tėvai avarijos metu žuvo tuomet, kai jie dar buvo kūdikiai, o šeima, kuri įsivaikintų du mažylius, greitai neatsirado, tad vaikai paimti valdžios globon. Tik vėliau brolį ir seserį įsivaikino skirtingos šeimos, nė vieno iš jų įtėviai niekada neatskleidė informacijos apie turimą dvynį.
Pasak gydytojo, pora šiuo metu svarsto apie galimybes ateityje likti kartu. Medikas tikina esantis laimingas, kad padėjo jiems atskleisti tiesą ir džiaugiasi, kad negalėjo jiems padėti susilaukti vaiko.
 
 
  

Žymos: Sutuoktiniai, dvyniai, dnr

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.