Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-06-28

Anketa, kuri padės įveikti santykių krizę

  
Anketa, kuri padės įveikti santykių krizę
© Pexels nuotr.

Jeigu jaučiate, kad su gyvenimo partneriu ar sutuoktiniu išgyvenate santykių krizę, atšalimą, patyrę santykių konsultantai sako, jog nereikia skubėti ieškoti kito žmogaus. Ir su dabartiniu partneriu galite susigrąžinti romantišką jaudulį. Išsprendus konfliktą, jums gali pavykti atrasti dar intymesnį, artimesnį ryšį! O išsiskyrę galbūt vėliau suprasite, kad padarėte didžiulę klaidą.

Skyrybos nėra išeitis
Santykių ekspertas Vytautas Jančiauskas pripažįsta, jog yra padaręs ne vieną tokią klaidą. Pats jis nesididžiuoja tuo, kad praeityje gėdingai bėgo nuo iškilusių kliūčių, išsiskirdamas su mergina elektroniniu laišku. Nusivylęs besikartojančiais išsiskyrimais, Vytautas, ieškodamas atsakymų, konsultavosi su vienu geriausių pasaulio asmeninių pokyčių trenerių Anthoni Robbinsu. Dabar jis veda didelio populiarumo Lietuvoje sulaukusius seminarus apie santykius, kuriuose dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip spręsti konfliktus.
 
Jo ir jos diena
 
Seminare „Apie santykius kitaip“ lektorius V. Jančiauskas ragina poras ne bėgti nuo sunkumų, bet atrasti būdų, kaip juos įveikti: „Vienas iš būdų – tai „Jo ir jos diena“. Pora nusprendžia vieną dieną per mėnesį daryti tai, kas patinka vienam, o kitą dieną – daryti tai, kas patinka kitam partneriui“, – pataria Vytautas. Pavyzdžiui, šią dieną vyras nusprendžia, kad nori nusivežti savo mylimąją į autoservisą, kad ši pagaliau išmoktų įsipilti alyvos ar netgi pasikeisti padangą. Moteris galbūt norės nueiti į spektaklį, ir šį kartą vyras negalės atsisakyti.
  
Tokio įsipareigojimo daryti kažką kartu tikslas yra sujungti porą. Juk jei partneriai jau senokai nebeturi apie ką kalbėti, po tokios dienos, praleistos kartu, jie dar ilgai dalysis patirtais įspūdžiais.
 
Ieškokite, kas jus jungia
Jeigu jaučiate atšalimą santykiuose, svarbu prisiminti, jog esate komanda, ir pradėti ieškoti dalykų, kurie jus jungia. Todėl siūlome naudingą anketą „Santykių kūrimas“, kuri padės atrasti daug bendro.
 
Anketoje yra 8 klausimai, į kuriuos turite atsakyti, sugalvodami po tris atsakymus kiekvienam klausimui. Jūs turėsite atsakyti:
 
1. Kokias vietas norėtume kartu aplankyti?
  
2. Filmai, knygos ir muzika, kurie mums patinka...
 
3. Mums yra linksma kartu, kai...
 
4. Kaip pora mes puikiai mokame šiuos dalykus...
 
5. Mūsų kaip poros silpnybės yra šios...
 
6. Unikalūs dalykai, kurie mus jungia...
  
7. Žmonių savybės, kurias mes vertiname...
 
8. Trys mūsų ateities tikslai...
 
Taigi, paimkite popieriaus lapą ir prie kiekvieno sakinio parašykite po tris atsakymus.
 
Kai įvardysite visus šiuos jus jungiančius dalykus, suprasite, kiek daug turite bendro. O atėjus nuoboduliui, žvilgtelkite į šią anketą ir užbaikite vieną sakinį, pvz.: „Mums linksma kartu, kai keliaujame lankydami įdomiausius Lietuvos kampelius.“ Tada, artėjant šiltam vasariškam savaitgaliui, sėskite į automobilį ir patirkite dar vieną įsimintiną nuotykį kartu. Ir atšalimas santykiuose ištirps kaip pavasario sniegas.
 
 
Šaltnis: Alfa.lt 
  

Žymos: Santykiai, Psichologija, Skyrybos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja Petriukas dviračiu ir šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be rankų!
Apsisuka ir vėl šaukia:
– Mama, mama, žiūrėk, važiuoju be dantų...