Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-07-14

Ch. Cole ištekėjo dar kartą

  
Ch. Cole ištekėjo dar kartą Po skaudžių skyrybų su buvusiu vyru Ch. Cole skubiai ištekėjo už naujo mylimojo.

Vos po trijų mėnesių draugystės gražuolė dainininkė Cheryl Cole, surengusi slaptą vestuvių ceremoniją, ištekėjo už savo prancūzo mylimojo. Garsenybė apie tai viešai pranešė pati ir teigė siekianti išvengti apkalbų.

 Socialiniame tinkle „Instagram“ Ch. Cole paskelbė savo sužadėtuvių ir vestuvių žiedų nuotraukas su paaiškinančiu prierašu. „Paprastai nediskutuoju apie savo asmeninį gyvenimą. Tačiau norėdama išvengti paskalų, noriu pasidalinti savo džiugiomis naujienomis... Liepos 7 d. mes su Jeanu-Bernardu susituokėme. Esame labai laimingi galėdami nugyventi savo gyvenimus kartu“, - savo paskyroje rašė Ch. Cole.
Pora susituokė atokiame paplūdimyje dalyvaujant vos keturiems liudininkams. Vestuvės buvo griežtoje paslaptyje. Apie po sužadėtuvių planuojamą šventę žinojo vos dešimt žmonių, skelbė portalas dailymail.co.uk.
 
Pora susitikinėjo tik tris mėnesius, tad sutuoktuvės sukrėtė pramogų pasaulį. Anksčiau Ch. Cole buvo ištekėjusi už Anglijos futbolo žvaigždės Ashley Cole‘o. Po ketverių metų santuokos paaiškėjo, kad sportininkas buvo neištikimas dainininkei, tad pora netrukus išsiskyrė.
 
  

Žymos: Šeima, Cheryl Cole, Vedybos,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Ar tau patiko vakarienė?
Vyras:
– Tu ir vėl ieškai progos skandalui?