Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-08-19

Dėl princesės Dianos mirties – nauji klaustukai

  
Dėl princesės Dianos mirties – nauji klaustukai Vėl atgaivintos kalbos apie princesės Dianos mirties aplinkybes.

Praėjusįjį savaitgalį Britanijos bulvariniuose laikraščiuose pasirodė informacijos apie galimas naujas Princesės Dianos mirties aplinkybes. Pasak žiniasklaidos, Britanijos policija gavo naujos informacijos apie princesės žūtį, tačiau nauji faktai dėl nužudymo nėra dar patikrinti ir joks naujas tyrimas nėra pradėtas.

Bulvarinėje žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, kad policijos detektyvai aiškinasi, ar prie princesės žūties neprisidėjo kariuomenės elitinės pajėgos. Ši tema buvo pradėta eskaluota po to, kai buvęs britų pajėgų snaiperis Danny Nightingale‘as buvo pripažintas kaltu dėl neteisėto šaunamojo ginklo laikymo.
Visgi, policija neatkleidžia, kas pateikė tyrimui naujus faktus ir nuo tolimesnių komentarų susilaiko.
Daugiau komentuoti šią situaciją nesiryžo ir žuvusiųjų artimieji, o daugelis stebėjosi, kodėl praėjus šešiolikai metų po kraupios autoavarijos Paryžiuje, ši tema vėl buvo pradėta narplioti. Spėjama, kad tai gali būti ir viešųjų ryšių akcija, kuria suinteresuoti asmenys siekia savų tikslų.
 
„Tiesa“ primena, kad princesė Diana ir tuometinis jos draugas Mohamedas Al Fayedas žuvo autokatastrofoje Paryžiuje, 2006 metais. Avarijos kaltininku pripažintas alkoholio padauginęs ir greitį viršijęs automobilio vairuotojas. Tuo metu princo Viliamo ir Hario motinai buvo 36-eri metai.
 
  

Žymos: įžymybės, Nelaimės, Karališkoji šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...