Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Edita Lankauskienė   |   2015-08-01

Didžiausios tavo klaidos

  
Didžiausios tavo klaidos
© Pixabay.com
Dažnai vyrų ir moterų laimės, meilės ir artumo supratimas skiriasi.
Nustok manyti, kad esi niekam nereikalinga, nevykusi, tai yra nustok būti nuolat nepatenkinta savimi.

Sakoma, kad neklystančių žmonių nėra. Tačiau moterų ir vyrų santykių klaidos dažniausiai atneša daug skausmo ir laiku nepastebėtos gali turėti nepataisomų pasekmių. Todėl kiekvienai moteriai pravartu žinoti, kokias klaidas silpnoji lytis linkusi daryti dažniausiai. Gal ir tu taip elgiesi?

Nesupranti savo grožio galios, todėl nepuoselėji savo grožio kasdien. Kodėl stengiesi atrodyti tobulai eidama į balių, į darbą ar net į parduotuvę, bet nerandi laiko pasistengti atrodyti nuostabiai namuose? Negi svetimi žmonės tau svarbiau nei savas vyras? Tai rodo, kad jo nuomonė tau nereikšminga, o kitų nuomonė – labai svarbi. Taigi ar tuomet vyras šalia tavęs gali jaustis laimingas ir norėti savo laime dalytis su tavim?
Nemyli savęs. Be abejo, kiekvienai gyvenime tenka išgyventi nusivylimų savimi ir kitais, bet tai anaiptol ne pretekstas galvoti, kad esi neverta meilės. Nustok manyti, kad esi niekam nereikalinga, nevykusi, tai yra nustok būti nuolat nepatenkinta savimi. Kartok sau, kad esi nuostabi, unikali, pamilk save – tai pajus ir aplinkiniai, ir atsakys tuo pačiu.
 
Užimi kraštutinę poziciją sekso srityje: arba esi griežta nurodinėjanti „mama“ (labai tikėtina, kad vyras netruks nustoti tavęs geidęs...), arba – visuomet prieinama, nepriklausomai nuo vyro elgesio (tokiu atveju irgi rizikuoji prarasti savo vertę tiek jo, tiek savo pačios akyse). Moteris turi būti harmoninga ir lanksti, ji turi išmokti pasiekti ramaus džiaugsmo būseną pati, ir vyras tai neabejotinai pajus ir įvertins.
 
Per daug kalbi ir nurodinėji vyrui. Turi žinoti, kad tiesioginiai „pamokslai“ dar nė vieno vyro neprivertė elgtis pagal moters norus, o štai skyrybų skaičių neabejotinai padidino ir tebedidina.
 
Neleidi kalbėti vyrui arba jo to neišmokai. Dažnai vyrų ir moterų laimės, meilės ir artumo supratimas skiriasi. Nereto vyro nuomone, jeigu jis grįžta namo ir valgo sriubą, vadinasi – jis ją myli. Tačiau moteriai tai neaišku. Kai vyrai kuria planus vieni ir neaptaria jų su savo moterimis, moterys jaučiasi nereikalingos, taigi ir nelaimingos. Jei sugebėsi vyrą išmokyti dalytis mintimis ir jokiu būdu nestabdysi ir nepertraukinėsi jo, kai jis nori kalbėtis su tavimi, būsi gerokai priartinusi santarvę ir savitarpio supratimą.
 
Neišsaugojai savo prigimtinio vaikiško meilumo ir neugdai jo savo vaikams. Mažų vaikų elgesį diktuoja gamta – ir tik pažvelk, kiek meilumo jie turi. Jiems juk tiesiog neįmanoma atsispirti. Tačiau kur tai su amžiumi dingsta? Be abejo, kaltas nerimas, išgyventos neigiamos patirtys. Tik reikia atsiminti, kad jei moteris visada taip elgtųsi, vyrui tiesiog nebeliktų jokių galimybių likti abejingam.
 
Esi „visažinė“, per daug savimi pasitiki. Santuokoje turi bendrauti du sutuoktiniai, negalima elgtis egoistiškai ir jaustis visur teisiai. Santuokinės laimės paslaptis – pusiausvyra.
Ne veltui sakoma, kad santykius kuria moterys. Ir kurdama naujus santykius, ir ištikus santykių krizei turi atminti: kai keičiasi moteris, keičiasi ir vyro santykis su ja. Niekada to nepamiršk!
 
  

Žymos: Santykiai, Moterys, Vyras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Studente, ar žinote, kas yra egzaminas?
– Na... Tai dviejų protingų žmonių pokalbis.
– O kas, jei vienas iš jų idiotas?
– Tada kitas gali likti be stipendijos...