Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2016-07-10

Dvasininkas: antra santuoka – be sekso

  
Dvasininkas: antra santuoka – be sekso
© Wikipedia nuotr.
Charlesas Chaputas garsėja savo konservatyviomis pažiūromis.

Vienas iš įtakingiausių JAV katalikų bažnyčios dvasininkas paskelbė naujausias gaires dėl seksualinio padorumo. Jis pasisakė apie pakartotines santuokas bei tos pačios lyties partnerius.

Konservatyviomis pažiūromis garsėjantis Philadelphios arkivyskupas Charlesas Chaputas teigia, kad išsiskyrę ir vėl santuoką sudarę žmonės turėtų susilaikyti nuo seksualinių santykių ir gyventi kaip brolis ir sesuo – tik tokiu atveju jie galės siekti atgailos.
Ch. Chaputas taip pat teigia, kad homoseksualų santykiai gali kelti sumaištį katalikų bendruomenėse ir juose sunku įžvelgti skaistumo, o „Dievo karalystė“ privalo būti skaisti.
 
Arkivyskupas gaires paskelbė po to, kai savo mintis, kokio požiūrio Bažnyčia turėtų laikytis meilės, sekso ir santuokos klausimais, išsakė popiežius Pranciškus. Savo laiške „Amoris laetitia“ („Meilės džiaugsmas“) katalikų bažnyčios vadovas išsakė, kokiu požiūriu turėtų vadovautis 1,2 milijardo pasaulio katalikų.
  

Žymos: Santuoka, katalikai, charles chaput

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.